pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Успіх на новому робочому місці: спитай в себе сам

 Зрозумівши це, ви зрозумієте й те, які саме навички вам треба розвивати, щоб досягти успіху та, як взагалі прийнято поводитися серед цих, нових для вас людей

• докладніше

Зарплата, яку можна вважати достойною: про що свідчать результати нещодавнього опитування українців?

  Заробітна плата, та й узагалі фінансове питання – болючі місця для багатьох українців. І все ж давайте з’ясуємо, яку зарплату, згідно нещодавніх опитувань, українці вважають достойною.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Безробіття відступає перед пандемією?


Звикнув до того, що в усіх останніх «бідах» людства, винна, таки пандемія коронавірусу, сучасний спостерігач подій, час від часу дивується, певним змінам в тих аспектах життя, котрі, здавалося б не могли відбутися, принаймні, до кінця епопеї із COVID-19.

Проте, пандемія, поки що, й не думає вщухати, підкидаючи нові штами вірусу, однак, людське суспільство більш-менш вдало вирішує де-які проблеми, які, й до появи пошесті, вважалися «застарілими» та мали тенденцію до зростання. Ну, а можливо, проблеми ці, базуються зовсім не на підставі існування чергової економічної кризи.

Так, наприклад, в українській столиці, зафіксоване суттєве зниження рівня безробіття, й, незважаючи на можливу наступну хвилю локдаунів, кількість безробітних в Києві скоротилася майже вдвічі.

Безробіття в столиці України, цього місяця продемонструвало стрімке зменшення своїх показників й, наразі, на одне вакантне робоче місце претендує не більше одного шукача.

Ситуація, на початку поточного місяця, склалася така, що на реєстраційному обліку у базах столичної Служби зайнятості населення, перебувало 13 200 осіб. Чимало з них (11 600 осіб), регулярно отримують державну фінансову та дотаційну допомогу «з безробіття». Однак, ця цифра майже у двічі менше за данні показників такої статистики рік потому. Саме минулого, 2020 року, кількість офіційно зареєстрованих безробітних складала 25 300 українських громадян, з яких нарахували цілих 22 200 одержувачів, такого типу державної допомоги.

Такі цифри оприлюднила прес-служба Київського міського центру зайнятості населення.

У той самий час, показники кількості вакансій на столичному ринку праці, демонструють до 12 700 нових робочих пропозицій, що є на 2 000 вакансій більше, якщо порівнювати сьогоденні показники із показниками початку минулорічного серпня.

Щодо розмірів заробітних плат по таких вакансіях, здебільше у середньому, вітчизняні роботодавці пропонують фінансові винагороди на рівні 10 000 гривень за місяць праці. Виявляється, що протягом року, ця сума зросла на 1 300 грн.

На тлі нового буму «закордонних вояжів», які були перервані пандемією коронавірусу, безробіття скорочується, хоча, сьогодні, наших співгромадян кличуть на роботу за кордон, частіше у півтора рази, аніж рік потому.

Хоча, на початку поточного року. на одне вакантне робоче місце претендували троє українських шукачів-спеціалістів, сьогодні, ситуація застигла на рівні показників: одна вакансія – один претендент. Більш за все, роботодавці шукають:

  • водіїв різних категорій із досвідом роботи;
  • медичний персонал, зокрема, медичних сестер;
  • співробітників поліції
  • слюсарів та сантехніків;
  • реалізаторів продовольчих товарів;
  • вантажників;
  • кухарів;
  • двірників; охоронців та робітників у сферу ресторанного бізнесу.

З початку поточного 2021 року, нове працевлаштування для себе знайшли майже 7 800 киян та мешканців столиці. Більш за все (25%) працівників працевлаштували сфери оптово-роздрібної торгівлі.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту