pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Слабое звено

Принято считать, что специалистам, работающим на компьютере, производственные травмы рук не грозят. На первый взгляд, повредить кисти, выбивая дробь на клавиатуре и гоняя мышку по коврику, проблематично. Однако медики возражают: работающие на ПК более 20 часов в неделю рискуют «получить» синдром запястного канала (СЗК). Чтобы болезнь не разлучила с любимым делом, надо научиться ее распознавать, а главное — предупреждать.

• докладніше

Лише два тижні, щоб оформити пенсію "по старому"

 Наразі, щоб отримати «класичну» пенсію при досяганні 60 річного віку, українцям необхідно мати за плечима 27 років офіційного трудового стажу

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Обережно шахраї на ринку праці!


Важкі часи, які нібито мають об’єднувати нації та соціуми, на превеликий жаль, розглядаються певною частиною людства, як можливість заробляти на проблемах та усіляких «нещастях» оточуючих людей.

Саме це відбувається й зараз на вітчизняному ринку праці, який суттєво постраждав завдяки карантинних заходів, введених у якості протидії поширення пандемії коронавірусу в Україні. Втрата здобутків а часом, й робочих місць, спонукала велику кількість людей шукати працевлаштування знову, погоджуватись на різні «підробітки» та ризикувати співпрацею з «незрозумілими» роботодавцями.

Це все призвело до збільшення та активації різних шахрайських схем на ринку праці України, жертвами котрих вже встигло стати чимало українців, які опинилися у скрутному становищі завдяки проблемам із наявністю роботи.

Сьогодні, представники відділу Національної поліції, який займається протидією різними кіберзлочинам (злочинам, які відбуваються за допомогою інтернет-середовища), застерігають шукачів від потрапляння у шахрайські схеми, які на перший погляд, пропонують гідне працевлаштування та заробітки.

Так, за даними поліції, сучасні зловмисники зацікавлюють довірливих шукачів працевлаштування, роботами, які не передбачають досвіду та кваліфікації, проте, «мають» гідний рівень оплати праці.

Для такого «працевлаштування», своїм жертвам шахраїв пропонують висилати фотокопії де-яких їх документів та сплачувати відсоток за так званий «рекрутинг» або псевдо «навчання».  

Ризик полягає не лише в тому, що після оплати такого «навчання» псевдо-роботодавець геть зникає, а й в тому, що отримавши необхідні документи від людини, шахраї ще й можуть оформити на цю людину чималий кредит. До речі, після потрапляння у таку пастку, в кращому випадку, людина просто попрощається зі своїми грошима, а у найгіршому варіанті розгортання подій – не буде знати, як довести той факт, що великий грошовий кредит брала не вона.

Правоохоронці впевнені, що дотримання рекомендацій, які надано нижче, допоможе уникнути потрапляння в таку пастку. Тож, якщо ви не бажаєте таким чином ризикувати, під час пошуків роботи, вам потрібно:

  • намагатися уникати робочих пропозицій, які не передбачають офіційного працевлаштування;
  • жодного разу не сплачувати що-небудь, й якості передплати за «навчання», «курси», «документи», «уніформу», послуги та товари, тощо;
  • ніколи не надавати незнайомим а краще усім стороннім особам свої персональні дані, власну «банківську» інформацію та копії документів, які посвідчують вашу особу;
  • надавати перевагу пошукам роботи через офіційні майданчики для працевлаштування та лише у перевірених та надійних компаніях.

За статистикою лише останніх місяців, щоденно, жертвами таких інтернет-шахраїв ставали від 1% до 2% українських шукачів роботи.

А, протягом минулого 2020-го року, щодня така сам кількість українських шукачів стикалася з видами різних кіберзлочинів, які було здійснено за допомогою дзвінків на приватні мобільні телефони людей. Також, серед улюблених «інструментів», які шахраї використовують заради омани довірливих шукачів не лише телефонні номери, а й електроні поштові скриньки людей, псевдо-магазини, які працюють онлайн, незнайомі «сервіси з працевлаштування», фіктивні пропозиції кредитування та публікація оголошень про гідну роботу у соціальних мережах.

Дані свідчать, що того самого минулого року, щодня в Україні здійснювалося не менш, аніж 280 успішних шахрайських дій, це приблизно - 12 ошуканих українців протягом однієї години!

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту