pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Когда "просить" не время...

 В таком случае, даже если, результат не придет «в ту же минуту», вы и ваш руководитель, гарантированно решите этот вопрос в самое ближайшее время

• докладніше

Перспективне стажування для амбітних студентів – скористайтеся шансом розпочати успішну кар’єру

  Пропонуємо вашій увазі добірку вакансій від українських компаній, які пропонують перспективне стажування для амбітних студентів. Це хороший шанс розпочати власну кар’єру у відомій компанії і здобути перший професійний досвід.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Епідемія коронавірусу, перевезення і заклади харчування: підсумки жовтня


   За минулу добу (27 жовтня) в Україні зафіксували більш ніж 26 тис. випадків захворювання на COVID-19. Про інші невтішні антирекорди згадувати не будемо – поговоримо про локдаун і які негативні наслідки він несе для бізнесу та перевезень.

   Опитування показують, що заклади харчування, розташовані в областях з червоним рівнем епідеміологічної небезпеки, суттєво скоротили виручку за минулий тиждень. В середньому – на третину. В деяких областях виручка в кафе та ресторанах скоротилася ще більше: це Дніпропетровська, Запорізька, Одеська та Донецька обл. В інших зонах теж спостерігається падіння виручки, але не більше, ніж 24%.
    До суттєвого падіння виручки слід готуватися власникам закладів харчування в інших областях України, які незабаром – з тридцятого жовтня – перейдуть у червону зону. Це сім областей України: Київська, Житомирська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Хмельницька, Чернігівська. Жителів столиці уже попередили, що локдаун неминучий, але це буде локдаун для невакцинованих. А тим, хто вже вакцинувався, про обмеження пересування та відвідування громадських місць хвилюватися нема потреби. Тільки не забудьте носити з собою документи про вакцинацію (або цифровий сертифікат про вакцинацію, якщо вам так зручніше).
    Нагадаємо, ще місяць тому під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що бізнес у червоній зоні може продовжувати роботу. Але за однією умовою – стовідсоткова вакцинація як працівників, так і клієнтів.
   Стосовно перевезень – тепер водіям можна полегшено зітхнути, а от пасажирам – ні. Ще недавно штрафи за перевезення невакцинованих пасажирів повинні були сплачувати водії, але відтепер відповідальність за відсутність документів про вакцинацію повністю лежить на плечах пасажира. Такі обмеження не стосуються легкових автівок, але з певними обмовками: кількість пасажирів не повинна становити більше п’яти людей (без урахування дітей до 14-ти років); більша кількість пасажирів дозволяється у випадку, якщо всі люди в автомобілі – члени однієї сім’ї.
   На жаль, за прогнозами вчених Національної академії наук, початок листопада ознаменується ще більшим приростом нових випадків захворювання на COVID-19. Тому бережіть себе і своїх рідних, дотримуйтеся заходів безпеки, зміцнюйте імунітет, приділяйте час фізичній активності – і нехай усі небезпечні захворювання обходять вас стороною!
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту