pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Працюєшь в офісі - бережи свій шлюб?

 Крім того, більший відсоток зруйнованих шлюбів показали й чоловіки, що мають вищу освіту. Вони вдвічі частіше розлучалися, ніж їх однолітки, які не мали такий рівень освіти

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Час збільшувати зарплатню


Цікавитися щодо питань, які стосуються вашої заробітної платні – нормальна справа, але у реальних життєвих ситуаціях, такий інтерес, де-інколи стає «не на часі». При тому, існують окремі моменти, коли можна й необхідно прояснити такий аспект, як гроші, що ви отримуєте за свою роботу.

Наприклад, це доречно спитати, якщо минає певний термін, по закінченню якого, ви мали домовленість із керівництвом про те, що ваша зарплатня збільшиться. Навіть, якщо ви домовлялися про це з керівником, що вже покинув свою посаду, новий керуючий повинен знати про це та відповісти на ваше запитання.

Або, ви вже довгий термін робите більш, ніж було обговорено при вашому найму. Якщо, збільшення роботи – це тимчасова та не регулярна «напруга во ім’я врятування ситуації», піти на зустріч компанії - нормальна та «свята» справа. Але, коли роботодавець користується таким методом постійно, й ваша праця із часом стає надмірною – спитати про оплату переробіток, просто необхідно.

З питанням щодо підвищення зарплати, не треба соромитися й у випадках, коли компанія переживає злітання у своїх фінансових здобутках. В її успіху є й ваш вклад, тому ви маєте право розраховувати на «вдячність» з боку роботодавця.

Якщо, у якості спеціаліста ви маєте попит на ринку праці, теж, сміливо розмовляйте про підвищення ваших здобутків. Тим більш, якщо маєте конкретні приклади того, що на ринку існують аналогічні вакансії, по яким зарплатня значно перевищує ту, що отримуєте ви.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту