pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Если ваш коллега - робот!

 Штат одного из крупнейших туристических операторов Швеции, пополнился новым и неожиданным сотрудником

• докладніше

В Украине стартует социальный проект

 Министерство социальной политики Украины профинансировало проект, стартующий сразу в шести регионах сраны.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Постійно сидите на роботі? Рухайтесь більше!


    Давайте поговоримо про те, як збільшити фізичну активність людям, які ведуть малорухомий спосіб життя на роботі. Це дистанційні працівники, фрілансери, офісні співробітники та водії. Якщо ви належите до однієї з цих професій, прислухайтеся до порад, викладених нижче.

    Чому фізична активність настільки важлива?
    Тому що це дозволяє тримати тіло та серце в тонусі, а серцево-судинні захворювання вкупі з онкологією – головна причина смертності (і не лише в нашій країні). Тож ви робите чималу послугу організму, якщо займаєтеся фізичними вправами, багато ходите пішки, бігаєте чи відвідуєте тренажерний зал. Регулярна фізична активність зменшує також рівень тривожності, дозволяє почуватися більш врівноваженим і навіть може запобігати виникненню депресії.
    «Рухлива перерва».
    Де б ви не працювали – чи в офісі, чи вдома перед комп’ютером, чи за кермом автомобіля – влаштовуйте собі рухливі перерви. Річ у тому, що за 10 хвилин ви можете здійснити кілька підходів на будь-яку вправу – поприсідати, покачати прес чи повіджиматися. Дві-три такі «рухливі перерви» вдень – і ваш організм «віддячить» вам перед сном спокійним рівним пульсом.
    Ходіння по кімнаті.
   Це порада буде більш актуальною для працівників, які працюють віддалено. Але навіть якщо ви працюєте в офісі чи на підприємстві – теж можете скористатись цією порадою. Суть її дуже проста – коли відповідаєте на дзвінок, не сидить на місці, а пройдіться кімнатою. Багатьом людям, до речі, під час такого ходіння легше думається, легше формулювати думки в слова.
    Обідня перерва – з користю.
    Обідати за робочим місцем і не виходити з офісу в цей час – не найкраща ідея. Використайте цей час не лише для споживання їжі, а й для прогулянки.    Свіже повітря додасть бадьорості, а такі прогулянки, можливо, з часом стануть вашою звичкою. Що ж, це дуже хороша звичка.
    Стретчинг та йога.
   Фізичні вправи комбінуйте з розтягуванням (стретчингом) або вправами з йоги. Обирайте, що вам більше до вподоби, і порозтягуйтеся хвилин п’ять. Почніть із шиї (тільки акуратно!), потім розімніть і порозтягуйте м’язи всього тільки. Ніби перед важким тренуванням, але без нього. Навіть без тягання заліза ви вже бодай трохи «прокачаєте» кров по тілу. Що, власне, нам і потрібно.
   А взагалі – бажання до фізичної активності потрібно розвивати в собі. Адже давайте будемо чесними – всі ми маємо звички, а звички поділяються на добрі та погані. Тому краще розвивати добрі звички, чи не так?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту