pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

От звонка и до лампочки…

 

• докладніше

Додатковий заробіток: чиї послуги потрібні українцям

 Загалом, зростає попит й на послуги майстрів й ремонтників «будь-якого напрямку»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Свій серед своїх: як прискорити адаптацію у новому колективі


Навіть ті люди, хто від природи є харизматичними й комунікабельними особистостями та завжди виступає у ролі «душі компанії», відчувають певний дискомфорт, коли опиняються на геть новому робочому місці в оточенні незнайомого колективу.

Така реакція взагалі нормальна але існує загроза затягування ситуації із адаптацією та переростання дискомфорту від новизни у малоприємний й гальмуючий роботу стан замкнутості.

Дійсно, якщо ви відчуваєте себе серед нових людей цілком впевнено та не переймаєтесь тим, що й вони трохи напружені поруч із новачком – все вирішується швидко та «безболісно». Але, якщо, ви особистість, що схильна до сором’язливості чи наразі не відчуваєте себе професійно впевненим, потроху вникаючи у робочий процес, радимо скористатися простою «дорожньою мапою», здатною полегшити та прискорити період адаптації.

«Досвідчені» люди впевнені, що навіть у в’язниці (згоден – приклад «не дуже») серед похмурих обличь можна знайти такі, що випромінюють позитив та людяність. Тож, намагайтеся помічати те гарне, що є в ваших колегах, налаштовуючись на такий самий настрій. Без позитивного гумору швидко адаптуватися не вийде й серед свята.

Залишайтеся впевненим у своїх здібностях та намагайтеся бути корисним але без зайвої настирності, що дратує оточуючих. У будь-якому разі, ви самі обрали цю роботу та розуміли те, що на вас будуть чекати певні складнощі. Тому, нехай те, що спонукало вас до такого кроку, стане вашою мотивацією скоріше влитися у спрацьовану команду. Навіть те, що серед інших кандидатів було обрано саме вас, вже може бути тим самим «плюсом» від якого можна «відштовхнутися» у таких обставинах.

Якщо, керівництво намагається заохочувати колектив до корпоративного єднання, не зволікайте та приймайте участь в усіх тимбілдінгових процесах. А, головне, не поспішаючи й не гальмуючи, намагайтеся опанувати те нове, з чим ви зіткнулися на новій роботі.

До речі, вивчаючи те нове, що вам потрібно, ви легко «наздоганяєте», навіть не «двох», а більше ситуативних «зайців». Й ви, й колеги відчуваєте вашу зайнятість справами, що вкрай потрібні для подальшої роботи. Отримавши нові навички та знання, ви підвищуєте власну самооцінку та відчуваєте більшу впевненість у своїх силах. До того ж, процес навчання нового – гарний привід звертатися до більш досвідчених колег із розумними проханнями пояснень та робочих консультацій. Така поведінка, не тільки швидко вводить вас у робочий процес, но сприяє зростанню власного авторитету ваших консультантів, в їх власних очах. Враховуючи, що саме ви надали їм змогу виказати свою обізнаність та професіоналізм, ці люди, так чи інакше, але підсвідомо будуть вам вдячні, що сприяє прискоренню термінів знайомства та адаптації.

    

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту