pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

НА САМОМ ДЕЛЕ

Уволить работника, не прошедшего испытательный срок, можно лишь в период его действия. Здесь все очевидно. Но иногда, с честью выдержав нелегкий экзамен и проработав в компании достаточно длительное время, специалист оказывается перед неизбежностью увольнения. И это при том, что его профессиональные навыки ни у кого не вызывают сомнения. Причины? Как правило, их бывает минимум две. Официальная, озвученная работодателем, и реальная, по которой вас увольняют.

• докладніше

Текучість кадрів: які напрямки "втратили" а минулий рік

 На тлі масової текучості кадрів, аналітики впевнені, що нічого дивного у ситуації немає.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Київські медики отримають додаткові виплати


 Ще на початку грудня мер Києва Віталій Кличко звернувся з подібною ініціативою до Київради, а вже 7 грудня її підтримали 95 депутатів. Про цю приємну для столичних медиків звістку вже сповістили на сайті КМДА.

  Це стало можливим завдяки зекономленим бюджетним коштам. Премію під Новий Рік отримають медики всіх ланок, тільки сума відрізнятиметься. Так, лікарі отримають по 10 тисяч гривень, представники середнього медичного персоналу поповнять домашній бюджет на 8 тисяч гривень, а молодший медперсонал – на 6 тисяч гривень.
   Приємно, що Київська міська рада на чолі з мером Віталієм Кличком потурбувалася про цей жест подяки у бік медичних працівників. Ще в день подання проекту про додаткові виплати-премії столичним медикам Віталій Кличко відзначив героїзм столичних медиків. Мер Києва також зазначив, що столичні медпрацівники слугують взірцем для усієї країни – як у боротьбі з пандемією коронавірусу, так і за темпами вакцинації (станом на початок грудня в столиці отримали щеплення понад 3 млн. осіб).
  Схвально відгукнулася про підтримку депутатами ініціативи мера Ганна Старостенко, заступниця голови КМДА. «Наші медики заслуговують на високу оцінку роботи: на своїх плечах вони втримують всі виклики коронавірусу, вакцинації та інших захворювань. Саме тому ми потурбувалися про наших лікарів, медсестер та молодший медперсонал» – зазначила депутатка. Ганна Старостенко також зауважила, що протягом 2021-го року столична влада заохочувала київських медиків щомісячною безповоротною фінансовою допомогою, яка виділялася зі столичного бюджету. Лікарі отримували по 5 тисяч гривень, медсестри – 4 тисячі, а молодший медперсонал – по 2 тисячі гривень.
  Не забуватимемо також про анонсовану Президентом України Володимиром Зеленським мінімальну заробітну плату медикам з 1 січня 2022 року, яка зросте до 20 тисяч гривень. «Середня заробітна плата лікаря в державі Україна буде 24 тисячі гривень, – повідомив Володимир Зеленський 1-го грудня з трибуни Верховної Ради. – Ми вперше починаємо гідно ставитись до лікаря. І не тільки тоді, коли нам це потрібно». Президент також підкреслив, що за поточний рік зарплати медикам зросли вдвічі. Він висловив сподівання, що через рік у своєму черговому посланні до Верховної Ради він зможе те ж саме сказати про вчителів (безперечно, ще одну благородну і самовіддану, поряд з медиками, професію).
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту