pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Про оптимальный срок работы на одном месте

 Работодатели относятся очень осторожно к тем соискателям, которые предпочитают или вынуждены часто менять работу, называют их «летунами». Часто HR-менеджеры пренебрегают резюме таких работников, оставляя их на самый крайний случай. Какой же срок работы на одном рабочем месте считается допустимым и в каких компаниях?

• докладніше

Что обязательно нужно сделать после увольнения

 Увольнение, конечно - неприятное событие для любого специалиста, будь то по собственной воли или воли самого работодателя. Но это совсем не причина раскисать или делать паузу в профессиональной деятельности, а наоборот – отличное время наверстать упущенное. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Поради, щоб швидко працевлаштуватися


     Коли певний час перебуваєш на стадії безробіття, працевлаштуватися хочеться швидко і без проблем. Але як це зробити? Давайте розглянемо поради, які допоможуть швидко знайти роботу.

     Резюме.

     Прикро, якщо доводиться довго шукати роботу. Довго і безрезультатно. Цьому можна знайти безліч пояснень: наприклад, може бути некоректно оформлене резюме, яке через його численні помилки і неграмотність відхиляють потенційні роботодавці. Воно й не дивно – значний відсоток помилок свідчить про загальну безграмотність кандидата.

     Підготовка до співбесіди.

     Якщо у вас із резюме все гаразд, і ви успішно сконтактувалися з представниками компанії, на вас чекає ще одне випробування – співбесіда. Від того, як вона відбудеться, залежить багато. Тому не надійтеся на щасливий збіг обставин. Краще ґрунтовно підготуйтеся до неї. Перш ніж іти на співбесіду – дізнайтеся, чим займається компанія, які перспективи її розвитку. Ви повинні без вагань відповідати на питання: «Чому вирішили обрати нашу компанію?», «Які Ваші сильні сторони?», «Чим можете бути цінними для нас?», «Які переваги над іншими кандидатами на посаду?» і тому подібні питання. Чим краще ви підготуєтеся до співбесіди, тим більші ваші шанси на успіх.

     У випадку відмови – не опускайте руки.

     Якщо роботодавці відмовили по тій чи іншій причині, не поспішайте засмучуватися. Звинувачувати себе не варто, адже не забувайте, що компанії отримують десятки, а то й сотні резюме на ту чи іншу вакансію. Ідеально всіх кандидатів розглянути неможливо. Краще розмістіть своє резюме на порталах з працевлаштування – приміром, на Jobs.ua. Можливо, саме тут зустрінеться ваш бездоганний роботодавець.

     Підключайте соціальні зв’язки.

     Якщо ви належите до надто сором’язливих людей, період безробіття – не той час, щоб бути скромним та ігнорувати свої базові потреби. Активно підключайте друзів, знайомих для пошуку роботи. Можливо, сарафанне радіо спрацює швидко та ефективно, бо саме в цей момент виявиться, що комусь із приятелів ваших приятелів потрібен саме такий спеціаліст, як ви.

     Що робити, якщо все ж робота не знаходиться?

     По-перше, не падайте духом. По-друге, приділіть час особистісному розвитку. Можливо, саме для цього вам і потрібна деяка пауза в житті. Можливо, потрібно розібратися в собі і зрозуміти, що ж ви дійсно хочете, чим насправді воліли б займатися в житті. Зрозумівши це, дійте. Життя не стоїть на місці.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту