pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как "увеличить" количество часов в рабочем дне

 Ну почему в сутках не 100500 часов?

 

• докладніше

Нове нарахування відпусток в Україні: змінено порядок розрахунку середньої зарплати

 Новий порядок обчислення має передбачати врахування наступних оновлень процедури

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що чекає на ринок праці восени – прогнози експертів


 Порівнявши ситуацію на українському ринку праці зараз і на початку літа, побачимо позитивні тенденції. Як свідчать дослідження експертів, кількість вакансій почала невпинно зростати.

Звичайно, поки що рано порівнювати отримані цифри з лютим 2022 року, але позитивні зрушення не можуть не тішити. Хоча існує і зворотній бік ситуації – українцям так само важко влаштуватися на достойну роботу.
Якщо говорити про ринок праці в цілому, кількість пропозицій зменшилася в усіх без винятку сферах. Окрім продажу. Непросто зараз доводиться юристам, економістам та журналістам. Закриття чи реорганізація багатьох медійних компаній призвели до того, що працівники ЗМІ – а це не лише журналісти, – втратили можливість працювати в раніше знаних українцям медіа.
 
Які позиції відшукаються без проблем?
Виділимо дві категорії вакансій, на які завжди є попит, навіть під час війни: це вакансії без досвіду і робота для студентів. Що цікаво, роботодавці не проти того, щоб витрачати час на навчання працевлаштованих. А ось виплачувати нормальні зарплати для кваліфікованих співробітників – тут ситуація набагато складніша.
Серед інших затребуваних пропозицій – фахівці зі сфери управлінського обліку. ІТ-спеціалісти теж у десятці затребуваних професій. Але це не означає, що роботу буде легко отримати: конкуренція теж не дасть розслабитися. Також прогнозується незначне збільшення вакансій у маркетинговій та рекламній сферах.
Якщо говорити про області, найбільше вакансій, звісно ж, ви знайдете саме в Київській області. Далі йдуть Львівська, Дніпропетровська, Одеська та Івано-Франківська області. А якщо говорити про найменшу конкуренцію на кожну вакансію, згадаємо Закарпатську, Чернівецьку та Миколаївську область.
 
Що чекає восени на ринок праці?
Зрозуміло, що відновлення зарплат до довоєнного рівня, враховуючи курс долара, поки що рано чекати. Також традиційного осіннього сплеску бізнес-активності не варто очікувати, з огляду на воєнні дії. За словами експертів, чимало підприємців надіялись на активний бізнес-сезон восени, але наскільки виправданими будуть їхні сподівання – говорити зарано. Адже ситуація на ринку праці багато в чому залежить від того, як будуть розвиватися події на фронті.
Словом, розслаблятися не потрібно, особливо в ці складні часи. Бажаємо вам успіхів у пошуку роботи!
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту