pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Работу государственных служащих оценят

 Тех, кто наберет минимум оценок по показателям, будут перепроверять еще раз, чтобы добиться максимально справедливой оценки его работы

• докладніше

Стажування, його нюанси та відмінності від випробувального терміну

  Розглянемо, які є нюанси, пов’язані із стажуванням, а також з’ясуємо принципові відмінності між стажуванням та випробуванням (багато людей плутають ці два поняття).

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ризики розробників та їхніх роботодавців, якщо перші працюють на двох роботах


    Багато розробників, полюючи за ще більшою зарплатою, примудряються виконувати фул-тайм обов’язки на двох роботах. А то й більше. Але з якими ризиками стикаються вони і їхні роботодавці? Давайте поговоримо про це.

    Ризики з погляду працівника.
    Складно поєднувати дві а бо більше робіт, бо потрібно встигати тут і там на мітинги, вчасно контактувати з колегами, начальством, клієнтами. Досить часто трапляється так, що при поєднанні кількох робіт працівник постійно спізнюється на мітинги, раптово зникає і з затримкою дає робочі завдання своїм підлеглим. Тобто такий працівник ризикує бути викритим, якщо не вміє швидко переключатися на виконання інших робочих обов’язків.
    Через обман такого працівника – постійний обман, між іншим (принаймні, поки такого працівника не буде викрито) – страждає командна робота. Ще одна проблема – ускладнюється просування кар’єрними сходами, адже складно проявляти ініціативу бодай на одній роботі, якщо ледве встигаєш давати раду щоденним робочим завданням. Чи не краще приділити час одній роботі, і максимально швидко просуватися вверх? Так, у першому випадку працівник має в 2-3 рази більше грошей, але в другому випадку кар’єрне зростання принесе ті ж фінанси, тільки в перспективі.
    Якщо розробника буде викрито, він може отримати негативну репутацію. Можливо, майбутній перспективний роботодавець не візьме його на роботу тільки через те, що з попередньої компанії отримає про нього негативний фідбек.
    А тепер поговоримо про роботодавців – які ризики з їхнього боку, коли їхній працівник влаштувався на ще одну роботу.
    Окрім поганої роботи з командою, такий працівник подає поганий приклад іншим підлеглим. Якщо роботодавець проґавить це, мікроклімат у колективі може суттєво зіпсуватися. Тому на милість роботодавця такому працівнику не варто сподіватися – його потрібно звільнити показово, щоб інші підлеглі не брали поганий приклад.
    Знижена продуктивність – теж головний біль роботодавця, коли розробник працює на двох фул-тайм роботах. Через вигоряння й перепрацювання ефективність праці знижується, інакше й не може бути. Чи потрібен втомлений і непродуктивний працівник роботодавцю? Відповідь очевидна.
То як вчинити працівнику у такій ситуації, якщо йому «світить» ще одна добре оплачувана робота, але з попереднього місця теж не хочеться звільнятися? Найкращий варіант – чесно поговорити про це з роботодавцем і спробувати знайти компроміс. Це набагато кращий варіант, щоб «шифруватися» до пори до часу, а потім бути показово звільненим – як приклад усім іншим.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту