pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Робота мрії: менеджер смаку

 Веганом бути не обов'язково!

• докладніше

Як розвиватися бізнесу в Україні після перемоги?

  Війна за нашу незалежність доводить усьому світові, що Україна є, без сумнівів, найбільш недооціненою країною в Європі. А це означає, що після перемоги український бізнес матиме безліч можливостей для розвитку. Давайте з’ясуємо, які нові напрямки треба розвивати українському бізнесу після перемоги.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Стипендія 1000 гривень школярам – хто її отримає і за що саме?


 Для обдарованих дітей столиці, а також їхніх батьків – приємна новина. Офіційний портал Києва проінформував, що депутати Київської міської ради більшістю голосів проголосували за надання найобдарованішим дітям щомісячної стипендії в розмірі 1 тис. грн. Це рішення ухвалили на пленарному засіданні 23 вересня, і виплати розпочнуться ще цьогоріч.

На стипендію можуть розраховувати діти, які демонструють високий рівень навчання, а також здобувають призові місця на міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіадах, конкурсах та інтелектуальних турнірах. Заступник голови Київської міської адміністрації Валентин Мондрієвський розповів, що депутати таким чином хочуть продемонструвати талановитим і старанним дітям підтримку держави. Він додав, що діти – це наше майбутнє, тому адміністрація міста й надалі підтримуватиме талановиту молодь і сприятиме розвитку освітньої галузі.
Складно не погодитися із словами заступника КМДА. Для здібних дітей – це радісна новина, особливо враховуючи те, що розмір учнівської стипендії суттєво зріс; щоправда, ще в 2012 році талановитим дітям виплачувалася така ж стипендія, але її розмір складав усього лиш 300 грн.
Всього стипендію отримуватимуть сто обдарованих дітей. Хотілося б вірити, що подібну практику можуть у майбутньому запровадити обласні адміністрації. Навіть якщо з бюджету обласного міста подібну стипендію надаватимуть не сотні, а бодай п’ятдесяти учням – уже в Україні солідну грошову стипендію отримуватимуть більше тисячі дітей. Багатьох дітей це надихнуло б ще старанніше навчатися, ще наполегливіше готуватися до українських та міжнародних олімпіад.
До речі, в Україні вирішили збільшити стипендії для студентів, але частково за рахунок… зменшення числа тих, хто буде її отримувати. Якщо зараз стипендію отримують близько 40-45% студентів, то надалі їхня кількість скоротиться на 20-22%. Таке рішення, ймовірно, посилить конкуренцію між бюджетниками, адже стипендії зростуть практично наполовину: ті, хто здобуває ОКР молодшого спеціаліста або бакалавра у закладах професійної освіти – замість 980 грн. отримуватимуть 1510 грн.; студенти вищих навчальних закладів, які здобувають ОКР бакалавра, спеціаліста чи магістра – отримуватимуть 2000 грн. замість 1300 грн. А це суттєве поповнення студентського бюджету, чи не так?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту