pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Мвампозвоним" - уже отказ?

  Учавствовавшие в опросе представители кадровых служб и работодатели, сообщили, что только 38% среди них сообщают кандидату об отказе, объясняя его причины.

• докладніше

Чи можна влаштуватися в Києві на роботу без досвіду?

 Якщо поцікавитися наявними вакансіями в столиці, ви знайдете тисячі пропозицій на сайтах з пошуку роботи. Серед них трапляється чимало оголошень, в яких зазначається, що візьмуть кандидата без досвіду. Якщо проаналізувати всі ці вакансії за сферами діяльності, то найбільша їхня кількість зберігається за сферами обслуговування, продажу та закупівель, а також роздрібної торгівлі. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Хочете відкрити книгарню, а оренду оплатить держава? Деталі в статті


 Для студентів, які навчаються на дотичних до книговидання спеціальностях, та й для усіх читаючих українців є добра новина: в січні Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт, який має на меті стимулювати українське книговидання. Приємно усвідомлювати, що, за прогнозами ініціаторів проєкту, кількість книгарень в нашій країні може зрости в чотири-п’ять разів (!), і всього лиш за декілька років. Для України це хороший знак, адже кількість книгарень на душу населення в нас чи не найменша в усій Європі. Станом на 2020-й рік один книжковий магазин припадав на 165 тис. українців. Сумні і печальні цифри насправді.

Що ж запланували зробити ініціатори проєкту, група депутатів на чолі з Микитою Потураєвим, головою комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики? Планується запровадити програму державної підтримки книгарень, згідно якої власники книгарень отримають субсидію для відшкодування коштів, сплачених за орендування приміщення. Щоправда, такі пільги отримають тільки ті книгарні, які пропонуватимуть українцям книги, написані українською мовою та мовами Європейського Союзу, і мовами корінних народів України, та з використанням касових апаратів (РРО).
Але це ще не все. На додачу до компенсації орендної плати в законопроєкті передбачена видача сертифікатів на отримання книг при народженні та по досягненні 14-річного віку, тобто коли підлітки отримують паспорт громадянина України. Сума, вказана в сертифікаті, буде прив’язана до прожиткового мінімуму і становитиме третину ПМ. На початок 2023 року, коли будуть здійснюватися перші виплати, ця сума, тобто прожитковий мінімум, становитиме 2 тис. 685 гривні. Значить, можна буде придбати книг на 805 гривень. Звісно, якщо рахувати приблизно по 200 грн. за книгу, це становитиме всього лиш чотири книги. Але ж таких  сертифікатів будуть десятки, сотні тисяч, ось у чому річ! І було б чудово, якщо велика частина цих коштів потрапить не переважно в кишені великих гравців на книжковому ринку України – мова про онлайн-книгарні Якабу та Книгарню Є – а й частину цих коштів отримають нововідкриті книжкові магазини в обласних та районних центрах.
На підтримку українського книговидання планується щороку витрачати близько 470-480 млн. бюджетних гривень. Ініціатори проєкту також стверджують, що це дасть змогу створити щонайменше 5 тис. нових робочих місць.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту