pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як мінімізувати шкоду здоров’ю, якщо подовгу працюєте чи навчаєтеся сидячи

  Чимало часу навчаєтеся чи працюєте, сидячи на одному місці? Статистика свідчить, що тривале сидіння на одному місці по 7-9 годин призводить до проблем зі здоров’ям. Але мінімізувати шкоду здоров’ю за тривалим сидінням на одному місці можна і треба. Розглянемо, які зміни відбуваються в тілі під час тривалого сидіння за комп’ютером чи кермом, і як мінімізувати шкоду здоров’ю.

• докладніше

Як надихнути чоловіка заробляти більше в наш непростий час

  Якщо пандемія коронавірусу призвела до багатьох викликів на ринку праці, то у воєнний час їх стало ще більше. Поговоримо на таку цікаву тему, як надихнути свого чоловіка заробляти більше в цей складний час.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Скорочений робочий тиждень: український варіант


До думок про ефективність чотириденного робочого тижня, світовий бізнес встиг дійти, ще до початку пандемії коронавірусу, яка повз волі призвела до шаленої вимушеної популяризації усіх можливих видів «гнучких графіків» та «віддалених робіт», тощо.

Проте, сперечання про доцільність такого переходу, зокрема офіційного, на рівні країн, ще й досі тривають суперечки, все більше схиляючи видатних світових бізнесменів до позитивного ставлення до цього формату роботи.

Не так давно, такі відомі корпорації, як наприклад, Google, відзначали доцільність та ефективність такої праці. А експериментатор Маск, вже давно застосовує не аби які «гнучкі» графіки роботи для всіх своїх вправних підлеглих.

Нарешті, нова хвиля докотилася й до України, яка ще не встигла оговтатися від затяжних локдаунів, викликаних карантинними заходами протидії поширенню COVID-19.

Однак, всупереч із іноземними колегами, які здебільше бачать «гарне» у такому форматі праці, як чотириденний робочий тиждень, українські роботодавці мають дещо власну думку з цього приводу. Принаймні, про це свідчить соціологічне дослідження, поведене одним із відомих вітчизняних порталів, присвячених пошукам роботи та персоналу.

Так, згідно даних цього дослідження, більшість вітчизняних роботодавців (а саме 52,5%) вважають цілком «реалістичною» можливість введення чотириденного робочого тижня в нашій країні. Щодо керівників, то чимала їхня кількість – майже 71% серед респондентів дослідження, просто зараз готові вносити всі необхідні зміни у робочі графіки власних компанії, щоб відчути ефект такого експерименту «на собі».

Українські керівники готові до ретельної «перебудови внутрішніх процесів» роботи компаній, при єдиній умові збереження власних продуктів та послуг, які надає їх бізнес, доступними для клієнтів «як завжди», тобто без будь-яких втрат та суттєвих змін.

Серед опитаних, 28,7% власників та керівників бізнесів, поки що не готові експериментувати, змінюючи робочі графіки своїх підлеглих таким чином.

47,5% опитаних респондентів, взагалі висловилися про «нереальність» впровадження такої ідеї у сучасне українське суспільство.

Водночас, 72% респондентів, серед яких чимало найманих працівників, вважають, що застосування такого типу графіку роботи, «дасть більше свободи», саме найманим працівникам, обумовлюючи певний вільний час, необхідний для вирішення «особистих питань».

Серед «плюсів» нововведення, багато опитаних називають можливість того, що такий графік зміг би посприяти суттєвому зменшенню офісних витрат компаній, зокрема витрат на електроенергію чи канцелярію, загалом «оптимізуючи бізнес-процеси при меншій кількості робочих годин». Також, на думку таких респондентів, такі заходи могли б «підвищити лояльність співробітників до компанії-роботодавця», та навіть, прискорити робочі процеси та «збільшити самодисципліну працівників».

До речі, переважна більшість роботодавців (близько 87,8%) готові погодитися із тим, що оклади працівників у такому графіку роботи, мають залишатися без змін. Проте, 12,2% респондентів, кажуть про «логічне зменшення зарплат» при такому форматі.

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2025 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту