pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как безболезненно сменить работу

 Самое первое с чего необходимо начать – это найти работу. Настоятельно не рекомендуем вам увольняться, пока вы окончательно не нашли новое место работы и вам не предложили работу в нем. Самый лучший вариант, когда вы находите работу и уже тогда увольняетесь, переходя с одного места на другое без потери денег и времени на поиски трудоустройства. Таким образом вы просто меняете работу, а ваши функции могут даже остаться прежними.

• докладніше

Співбесіда: про що не слід питати одразу

Слід розуміти, що не всі питання здатні зробити правильний внесок до ваших заслуг в очах опонента. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Запобігти "відтоку робочої сили": надія на уряд


Українській владі треба негайно впроваджувати «системну державну політику з протидії процесу втрати робочої сили ринком праці України.

Трудова міграція з України, на думку експертів, поки не стала суттєвою проблемою знову, але для запровадження нормального економічного розвитку держави, треба вже зараз контролювати цей процес.

За висновками експертів, доволі скоро, принаймні, після закінчення пандемії коронавірусу, люди, в тому числі, й українці, почнуть обирати кращі країни для заробітку та для того, щоб «осісти» в них. Саме цей період може стати найбільш проблемним та скласти справжню загрозу для економіки України.

Й, хоча наразі, трудова міграція українців з України не має великих наслідків для сучасної економіки, численні фахівці запевняють щодо зростання попиту на українських спеціалістів серед закордонних роботодавців. Вже зараз, у тих самих соціальних мережах можна знайти чимало оголошень від посередників та, навіть, європейських компаній, які пропанують «вигідні пропозиції» для українських заробітчан. Зокрема, для фахівців особливо технічних спеціальностей.

Експерти просто зараз радять владі починати впроваджувати нову та системну державну політику з розумної протидії «відтоку мізків» та робочої сили з України. Вони впевнені, що починати треба «з підтримки бізнесу, який інвестує в людський ресурс».

Наприклад. просто зараз, в близькій нам Польщі, працюють близько 1 500 000 наших співгромадян, й їхня кількість, лише за останні сім років встигла зрости у два-три рази. За інформацією від посольства України в цій державі, не менш, аніж 600 000 українців, навіть, офіційно сплачують податки до Фонду соціального страхування за свою іноземну працю, більша ж частина українців, у Польщі працюють за трудовими договорами або, навіть, неофіційно та податки не платять.

Пандемія коронавірусу суттєво вплинула на можливість вільно пересуватися країнами світу та шукати роботу для себе в Європейському союзі, до чого звикла чимала кількість українських громадян. Проте, важке економічне положення, яке може стати наслідками чергових карантинних обмежень чи локдаунів, обов’язково спонукатиме українців шукати «кращої долі» за кордоном. Вітчизняний ринок праці вже не одноразово «переживав» критичний відтік робочої сили, та такі потрясіння, зазвичай мали свої негативні наслідки.

Можливо, саме зараз є той час, коли за підтримки уряду, вітчизняний бізнес зможе вистояти у важкі часи та зберегти чимало робочих місць, зменшивши або, навіть, зупинивши міграцію вмілих робітників з батьківщини за кордон.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту