pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Стоит ли устраиваться на работу в компанию «Макси Маркетинг»?

 В первый день с документов сняли ксерокопии, а потом произошло знакомство с коллективом. Одна девушка, которая сидит рядом со мной, мне все показывала и всегда отвечала на все вопросы, хотя, я понимаю, что порой сильно надоедала. Коллеги оказались приветливыми и открытыми — с ними легко общаться!

• докладніше

Как быстро понять, что с предлагаемой работой "что-то не так"

 Потратив немного своего времени, вы легко сможете обезопасить себя от грядущих напрягов и неприятных ситуаций

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Віддалена робота: остаточне встановлення тренду


Зараз вже здається, що пандемія коронавірусу мала єдину «головну ціль» - змінити світовий ринок праці на користь віддаленої роботи та фрілансу.

Саме карантин, що для багатьох українців став причиною не тимчасової, а остаточної втрати звичної роботи та заробітків, призвів до шаленого плеску запитів на пошуки роботи віддаленої. відсутність роботи змусило українців активно шукати віддалену роботу. Дослідження українських соціологів, демонструють в квітні суттєве збільшення запитів на такий вид роботи: у зрівнянні з показниками лютого місяця, таких пошуків роботи побільшало на цілих 83%!

Майже в той самий час, почали проявляти активність й роботодавці України. Зараз, найчастіше вони шукають спеціалістів з просування брендів у Instagram, віддалених офіс-менеджерів, операторів різних процесів та, «вічних» менеджерів з продажу.

Якщо, порівнювати зі «сплячим» лютим, тим самим офіс-менеджерам, вже у квітні запропонували в два рази більше робочих пропозицій. Такий менеджер, що працює віддалено, має приймати дзвінки, обробляти запити та замовлення, контроль корпоративної пошти, робота з документами. В квітні, заробітні пропозиції в середньому, по цій посаді показали цифру у 10 000 гривень на місяць.

Доволі схожа з роботою віддаленого офіс-менеджера, робота оператора (здійснення дзвінків, пошта, онлайн-спілкування з клієнтами), за той самий період, також зросла вдвічі своїми пропозиціями роботи в квітні. Цікаво, що «операторам», пропонують середній заробіток 12 500 гривень на місяць.

На блогерах лежать вимоги ведення акаунтів в соціальних мережах, різна робота із контентом, включаючи створення постів та статей. Й знову квітень показав на 72% більше, ніж в лютому. Платити за таку роботу, роботодавці готові в середньому 19 500 гривень. До речі, тут існує навіть збільшення середньої заробітної платні на 2 000 гривень, у порівнянні із зимовим періодом.

Майже у 1,5 рази частіше, аніж взимку, шукають зараз й менеджерів з продажів. Таких робочих вакансій стало більше на цілих 42%. З «віддалені продажі», шукачам пропанують отримувати в середньому близько 12 5000 гривень на місяць.

Близько 22 000 гривень, за місяць роботи пропонують адміністраторам офісів, які здатні опанувати процеси електронних та хмарних офісів. .У квітні такі пропозиції роботи, також продемонстрували зростання майже удвічі.

За 11 500 гривень на місяць, пропанують роботу диспетчерам, здебільше, транспортним. До речі, попит на таких спеціалістів залишався майже стабільним протягом всього періоду дослідження. Також, суттєво збільшився попит на бухгалтерів. Лише протягом квітня, вакансій для таких фахівців стало більше у цілих 5,5 раз. «Віддалена бухгалтерія» пропонує своїм шукачам, в середньому 10 000 гривень заробітку протягом місяця.

    

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту