pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Текучість кадрів: які напрямки "втратили" а минулий рік

 На тлі масової текучості кадрів, аналітики впевнені, що нічого дивного у ситуації немає.

• докладніше

А ви задумувались над тим, чому за все цінне доводиться в житті платити?

 Наш інформаційно-пошуковий портал «Пропоную роботу» не схильний публікувати статті на такі, здавалося б, сумнівні теми. Але чи справді тема, винесена в заголовок статті, така сумнівна?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Ні ейджизму", але...


 Ейджизм – утискання особистості за ознакою віку, звісно, неправильний підхід до рекрутингу персоналу. Більш того, з цим явищем намагається боротися увесь цивілізований світ. Й, це, звичайно, безсуперечно.

Але…

Невгамовні вчені вирахували, що існує певний вік, який сміливо можна називати «золотим» віком будь-якого працівника. Саме у цьому віці, працівники найбільш працездатні, спрямовані на успіх, позитивно налаштовані та здатні до вивчання нового швидкими темпами. Тому, кожен роботодавець прагне отримати 35-ти річних працівників.

Так, саме ті, хто народився у вісімдесятих роках минулого сторіччя, вважаються найбільш пунктуальними працівниками, уважними до термінів виконання та якості роботи. З ними могли, мабуть, посперечатися представники попереднього покоління, але народжені у сімдесятих, вже занадто «втомлені» та не виявляють такого прагнення та службового хисту. Народжені до 80-х, більш скептичні за світоглядом, якщо мова йдеться про роботу.  

Також, ті кому зараз плюс-мінус 35 років, ще зацікавлені у навчанні й охоче прагнуть до всього нового. Наприклад, відвідавши будь-які курси або навчальні зайняття, скоріше за все, можна побачити що серед відвідувачів більшість саме віком 35 років. Дослідники явища, кажуть, що пам'ять про «конкурси» на безкоштовне навчання вищої освіті, допомагає цінувати кожну можливість отримання нових знань. А, мозок ще гарно працює із об’ємними завданнями без допомоги високих технологій, зокрема підказкам інтернету.

Ну, а те, що у більшості людей цього віку вже є власна родина й діти, робить їх відповідальними, мотивованими та такими, що мають чіткі цілі. При цьому, у відмінності від покоління на десять років раніше, такі робітники не намагаються приділяти більшу увагу родині за рахунок робочого часу. Маючи конкретну годину, у яку 35-річним працівникам належить залишити роботу, вони намагаються зробити максимум, щоб встигнути до цього часу.

Тож, хто не хотів би отримати повний штат максимально ефективних співробітників?

Цікаво й те, що інші дослідження довели такий собі «віковий парадокс». Вивчаючи данні про відхилених рекрутерами кандидатів, у випадках яких єдиною причиною відмови був рік, дослідники побачили, що більшість з таких відмов припадає на двадцятирічних та тридцятирічних людей.

При цьому, такий відбір, виявився несвідомим. Як з’ясували тести, у певних випадках рекрутери «підсвідомо ставилися до такого віку, або як до замалого, недосвідченого (20), або, як до «старого» у сенсі вдалого будування кар’єри (30). Виключення мали місце коли кандидатові вдавалося продемонструвати унікальні знання або вражаючий підтверджений досвід.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту