pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чому йдуть віддані працівники?

 Якщо заробітна платня співробітників (реальна зарплатня) не збільшувалася на протязі одного року, це, у більшості випадків, також призводить до прийняття рішень щодо зміни роботи у багатьох співробітників

• докладніше

Помилки випробувального терміну

 Неспішність, небажання адаптуватися до умов та замкнутість в людини, також не стануть додатковими «плюсами» у прийняті рішення щодо продовження з нею співпраці

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

В застосунку ДІЯ – нова послуга для безробітних українців


 Українські громадяни, які через військові дії вимушено втратили роботу, зможуть через портал або застосунок «Дія» отримати статус безробітного. Така постанова була ухвалена Кабінетом Міністрів України.

За цією постановою визначається порядок реєстрації безробітних, нарахування їм грошової допомоги і подальшої виплати по безробіттю під час війни. Сайт Міністерства економіки України розмістив роз’яснення, за допомогою яких сервісів українці можуть скласти заяву про надання статусу безробітного. Це портал або мобільний застосунок «Дія», а також електронні сервіси Державної служби зайнятості.
Варто зауважити, що реєстрація статусу безробітного – це не лише про отримання грошової допомоги від держави. Це також дасть змогу зрозуміти, скільки українців залишилися без роботи, адже одним з пріоритетних завдань уряду України є забезпечення роботою усіх, хто бажає долучитися до праці. Через війну закрилося багато підприємств, що, в свою чергу, спричинило велику хвилю безробіття – гадаємо, пояснювати такі речі зайве.
Тож українці, які втратили роботу, можуть не хвилюватися – допомогу отримають усі. Але в тих областях, де місцеві центри зайнятості з певних причин не зможуть профінансувати виплату допомоги, перерахунок коштів буде здійснюватися Ощадбанком на банківський рахунок безробітного. Або через переказ за допомогою міжнародної платіжної системи My Transfer. Майте цей факт на увазі.
Зауважимо ще одну важливу річ, про яку зазначено в уже згаданій Постанові Кабінету Міністрів України. Якщо українці, яким надано статус безробітних, відмовлятимуться від виконання суспільно-корисних робіт, центри зайнятості не зможуть й надалі надавати їм статус безробітних. Це означає, що виплата грошової допомоги їм теж не надаватиметься. А все тому, що непрацевлаштовані громадяни України зобов’язані брати участь в суспільно-корисних роботах на вимогу військового командування чи місцевої влади. Отримати допомогу можуть жителі Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської, Житомирської, Одеської, Волинської, Дніпропетровської областей і міста Києва.
Нагадаємо, що 26 березня стало відомо, що Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення обмежити терміни подання заявки на отримання грошової допомоги від держави у розмірі 6 тис. 500 грн. Останній день, коли можна подати заявку в рамках «єПідтримки» – 31-ше березня. Тож поспішіть, хто ще не встиг цього зробити.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту