pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Зворотній бік технічного прогресу: кіберполіція потребує підкріплення

 Проект розширення підрозділу, наразі знаходиться у розробці, тому тим, хто зацікавлений у такій роботі, треба слідкувати за інформацією на офіційному сайті Національній поліції України

• докладніше

Нова форма трудового договору – що вона передбачає?

 Верховна Рада України прийняла законопроєкт, який передбачає внесення у КзПП нового трудового договору.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Віддалена робота: роботодавці проти


Незважаючи на певний тренд, частково вимушений, на віддалену роботу та фріланс, загалом, таку популярність онлайн-праці, підтримують більше працівники, аніж роботодавці.

Офісні працівники в більшості випадків підтримують віддалений або, принаймні, змішаний формат співпраці, коли можуть хоча б, де-кілька днів працювати «з дому». У той час, переважна більшість вітчизняних компаній, поступово, все більше сумніваються, щодо ефективності віддаленої роботи працівників та з усіх зусиль, намагаються повернути своїх найманих співробітників в офіси. Це ще не все, бо меншість роботодавців (решта), серйозно розмірковують над тим, щоб прийняти рішення про повноцінне повернення працівників до офісів, вде самим найближчим часом. Такі результати надало нещодавне опи тування одного з українських порталів,  працюючих із ринком праці країни.

Згідно з данними, отриманими під час дослідження, з усієї кількості респондентів – роботодавців, лише 24,7% українських компаній, поки що, вирішили залишити своїх найманих співробітників працювати віддалено. При цьому 6,2% серед опитаних дослідниками роботодавців України, не припиняли під час карантинів своєї «класичної» офісної праці, працюють таким чином наразі та збираються продовжувати працювати з офісів.

Проте, все ж таки більшість українських компаній, які вже змогли повернутися до обсягів та режимів власної «докарантінної роботи», намагаються зберігати той самий «змішаний формат роботи»:, дозволяючи своїм працівникам, відвідувати офіси «за власним бажанням» або «виходячи з робочої необхідності». Таким чином працюють сьоголдні, майже 60,7% опитаних вітчизняних роботодавців.

Підходи до такого формату роботи в усіх різні: хтось дозволяє найманому персоналу працювати з дому лише обмежений час (по кілька днів на місяць, де-хто обумовлює для офісної роботи, певні дні робочого тижня, інші пропонують працівникам ділитися на групи та працювати в офісах по черзі. На кшталт «розвантаження», яке застосовували українські школи, розділяючи учбові класи на більш маленькі групи учнів.

Лише у 21% випадках, респонденти зізналися, що вимагають від працівників, відвідувати офіси кожного дня.

Характерно й те, що у 43% випадках, роботодавці ставлять вимоги своїм співробітникам, щодо змоги працбвати віддалено. Так, наприклад, в таких компаніях часто робітникові необхідно «просити спеціального дозволу» на те, щоб не приходити до офісу та працювати з дому, при цьому, працівник має обумовити таке своє бажання.

Серед респондентів, 51,7% опитанихкомпаній, також зауважили, що легко зможуть перейти цілком до формату дистанційної роботи, « убудь-який час за потреби» та «без жодних зусиль та втрат».

Не диво й те, що переважна більшість українців, які працюють найманими співробітниками офісів, довлі негативно ставляться до рішеннь керівництва, щодо повернення на робочі місця. Негативний вплив віддаленої роботи на ефективність своєї праці, який в якості аргументів найчастіше приводять роботолавці, виправдовуючи бажання повернути робітників, наймані працівники вважають «неправильним». Максимум на що згодна більшість українських офісних працівників, це обирання будь-якого варіанту серед «змішаних форматів роботи».

До речі, за весь час тривання пандемії по сьогодняшній момент, 21% працездатних громадян, тобто кожен п'ятий «економічно активний українець», частково або повністю був змушений перейти на дистанційну роботу.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту