pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Из Украины в Польшу, из Польши в Германию, из Германии...?

 Свято место пусто не бывает...

• докладніше

Как быстро понять, что с предлагаемой работой "что-то не так"

 Потратив немного своего времени, вы легко сможете обезопасить себя от грядущих напрягов и неприятных ситуаций

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Суттєво зросли показників вітчизняного фрілансу


Як вже не одноразово повідомлялося., популярність фрілансу, яка вже й так була в тренді, ще за спокійні часи до появи пандемії коронавірусу, сьогодні, лише набирає обертів. Відчувши переваги віддаленої роботи, ті роботодавці та наймані працівники, які виграли від такої зміни формату співпраці, намагаються залишитися вдома й надалі. Набирає популярності фріланс й в Україні, зокрема. Число українських спеціалістів, які працюють у якості фрілансерів, виконуючи завдання міжнародних та іноземних замовників- клієнтів, лише за два останні роки, суттєво збільшилося, сягнув позначки у 31%.

Щодо заробітків, то ту все залежатиме від того, наскільки ви вмілий фахівець та навчилися гарно працювати саме онлайн. Можна сказати, що приблизний середній здобуток фріланс-фахівців, наприклад, за період з 1 кварталу 2019 го року по такий самий період часу у поточному 2021 році збільшився на 18%, а загальні зарахування грошей з-за кордону, як фінансової винагороди за роботу - зросли на цілих 55%. Й все це, лише данні статистики користування міжнародної платіжної платформою «Payoneer».

Розташування вітчизняних активних фрілансерів, також розповсюдилося територією України, нерівномірно. Звичайно, більші скопління подібних працівників, можна спостерігати у великих та популярних містах країни. Таким чином, більше половини грошових зарахувань від іноземних замовників українським фрілансерам, припадає на п'ять українських великих міст:

  • Київ - 23%;
  • Харків - 13%;
  • Львів – 7%;
  • Дніпро 7%;
  • Одесу - 5%.

Градація зростання числа фрілансерів, які працюють з іноземними компаніями, за останні два роки, саме найзначніше зросла у Харкові та Дніпрі, збільшившись, більш, аніж у півтора рази. На сьогодні, побільшали на 35% працівників-фрілансерів й у Одесі, на 23% - в Києві, та на 12% - у Львові.

У той час, коли наявність антитіл або щеплення, спроможних вберегти людину від зараження вірусом Covid – 19, все частіше, розглядається на ринку праці світу, як потужний «додатковий фактор» кандидатів при прийомі їх на роботу, українці, які лише розпочали своє очікування у чергах на вакцинацію, все частіше цікавляться «гібридним» форматом роботи.

Статистика онлайн реєстрації через відомі міжнародні сервіси віддаленої роботи, демонструє, що за період в останні сім років, число «позаштатних співробітників» або фрілансерів усіх типів, мало щорічне зростання, збільшуючись, в середньому, на 33-57%, а вже цього року, їхня кількість може перевищити позначку у мільйон нових зареєстрованих онлайн працівників.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту