pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Нова робота? То, думайте, що кажете

 Починаючи працювати у новому колективі, не слід й шуткувати про розмір заробітної плати. Принаймні, поки не розберетеся що там і до чого з цим делікатним запитанням

• докладніше

Поради, як школярам та їхнім батькам не помилитися з вибором майбутньої професії

  На вулиці – липень, а це означає, що новий сезон вступної кампанії розпочався. Ця стаття адресована передусім тим школярам та їхнім батькам, які досі не впевнені, яку саме професію обрати.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зростання номінальної та зменшення середньої зарплати


В Україні спостерігають певне зменшення показника суми середньої заробітної платні. На думку експертів, таке відбувається «вперше з початку року»6 саме останній час продемонстрував нам значне зниження середніх заробітних плат в країні.

За даними, які були надані державною службою статистики України, вже у квітні цього поточного року, принаймні, номінальна заробітна платня легально працевлаштованого працівника штатів підприємств, компаній, різних установ та організацій, зменшилася, у порівнянні з показниками березня на 69 грн, або на 0,5%, склавши суму у 13 543 гривень на місяць.

У той самий час, загальні річні показники коливання сум заробітних плат, навпаки, вважаються збільшеними на 3 113 гривень, або на 29,8%, кажуть надані Держстатом данні.

Серед лідерів по максимально високим заробітним платням штатних працівників – роботодавці, які зареєстровані у столиці країни. Крім Кийову, до п’ятірки умовних лідерів високих зарплат, потрапили наступні міста та регіони України:

  • Київ – розмір середньої заробітної платні в означеній сфері дорівнює 20 422 гривень на місяць;
  • Київська область - розмір середньої заробітної платні в означеній сфері дорівнює 13 908 грн;
  • Донецька область - розмір середньої заробітної платні в означеній сфері дорівнює 13 886 грн;
  • Запорізька область - розмір середньої заробітної платні в означеній сфері дорівнює 13 193 грн;
  • Дніпропетровська область - розмір середньої заробітної платні в означеній сфері дорівнює 13 129 грн.

Щодо рейтингу розмірів виплат грошового винагородження, у відповідності до належності до певних видів економічної діяльності, найбільші заробітні платні платять працівникам зі сфери інформації та телекомунікацій: цілих 27 101 гривень середньої місячної заробітної платні.

У напрямках фінансової діяльності та у страховому секторі, цей важливий показник становить 23 557 гривень на місяць. Сфера професійної, наукової та технічної діяльності із середньою заробітною платнею у 21 883 гривень на місяць – стає останнім членом «трійки» переможців.

При таких фактах, слід пам’ятати, що згідно даних того самого Держстату, в березні цього року помітно, зросли показники «номінальної заробітної платні штатних працівників та робітників підприємств, компаній, різних установ та організацій України». Згідно даних, номінальна заробітна платня, зросла на 1 063 гривень, або на 8,5%, склавши показник у 13 612 гривень. До того ж, щодо річних показників, при такому типу виміру, показник демонструє збільшення на 2 166 гривень, або на цілих 18,9%.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту