pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

На роду написано…

• докладніше

Поради, як школярам та їхнім батькам не помилитися з вибором майбутньої професії

  На вулиці – липень, а це означає, що новий сезон вступної кампанії розпочався. Ця стаття адресована передусім тим школярам та їхнім батькам, які досі не впевнені, яку саме професію обрати.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Два місяці до мети?


Обираючи свій трудовий шлях або, кажучи сучасною мовою – будуючи професійну кар’єру. Молоді люди завжди прагнуть певного максимуму, справедливо вважаючи, що саме досягнення бажаних висот, обумовить цікаве та безтурботне життя, повне яскравих знайомств, зустрічей, подорожей, тощо.

Робота стюардеси, у більш рідких випадках, стюардом, для багатьох молодих людей стає тим самим шляхом до бажаного життя. Тим більше, що для того, щоб номінально вивчитися на цю професію. Необхідно лише два місяці навчання, після якого треба скласти теорію та практичні екзамени.

Проте, саме працевлаштування, стає для майбутніх «німф неба», ще тим випробуванням, оскільки при чималої кількості претендентів, набори на вакансії бортпровідників в усіх компаніях України та світу, завжди тривають спираючись на ту саму «конкурсну основу».

На перший погляд, все виглядає не таким й складним, та ,загалом, всі претенденти на вакансію, мають успішно пройти де-кілька етапів працевлаштування:

  • пройти процедуру аналізу власних анкетних даних, підтверджуючи відповідність до вимог вакансії;
  • пройти приватне спілкування-інтерв'ю із колегією членів спеціальної відбіркової комісії;
  • скласти згідно вимогам спеціальне психологічне тестування;
  • змогти підтвердити власний рівень володіння англійською мовою (майже в усіх великих компаніях);
  • пройти медичну комісію та отримати підтвердження стану здоров’я.

Також, в багатьох компаніях, окрім необхідності демонструвати гідний рівень англійської мови, від кандидатів вимагають довести їхнє вміння працювати та поводити себе у різних «нештатних» та стресових ситуаціях та тримати грану фізичну форму.

Окрім таких вимог й проблеми із самим працевлаштуванням, на професію стюардеси в Україні немає де навчатися. Тож, якщо, вам не пощастило пройти які-небудь «європейські» відповідні курси, спробувати можна просто у великих українських авіакомпаніях, які самостійно, час від часу, проводять такі повноцінні навчання, з метою набору персоналу та резерву працівників.

Такі курси тривають від одного до трьох місяців й всіх кандидатів та кандидаток, після проходження співбесіди з HR-фахівцями роботодавців, медичного огляду та необхідного базового навчання, на останньому етапі просять скласти справжні іспити, як практичні, так й теоретичні.

Тож, «дістатися неба» можливо не так вже й просто, хоча для того, хто бажає своєї мети більш за все, ніколи не знайдеться справжніх перешкод, які можуть завадити такій людині досягти того, чого вона прагне в своєму житті. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту