pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як ринок праці пристосовується до нових умов

 Зараз, роботодавці демонструють неабияку адаптованість до нових вимог та правил ведення бізнесу

• докладніше

Ринок праці під час війни та найбільш оплачувані робітничі спеціальності

  До війни український ринок праці демонстрував стабільне зростання. Як свідчать аналітичні дані з порталів працевлаштування, на одну вакансію в середньому претендувало близько 1,5 кандидата. Тобто фактично кожен пошукач міг отримати роботу. Після 24-го лютого 2022 року кількість вакансій на українському ринку праці впала до рекордно низьких показників – 7% від довоєнного рівня.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чим зайнятися, коли перебуваєте в пошуку роботи?


 Процес пошуку роботи може викликати стрес. Щоб не віддати себе на поталу стресу, займіться чимось корисним. Давайте перерахуємо заняття, які допоможуть вам пережити часи, коли перебуваєте в пошуку роботи.

 
Самоосвіта.
Приділити час самоосвіті особливо актуально, якщо процес пошуку роботи суттєво затягнувся. І говорячи про самоосвіту, ми не маємо на увазі качати тонну літератури і читати електронні книги. Це за бажанням, звісно. Зверніть увагу на відеоресурси. Ви здивуєтеся, скільки якісного контенту можна знайти на YouTube та загалом в інтернеті. Причому – з будь-якого питання. Тому не полінуйтеся пригадати, чим ви хотіли займатися на попередній роботі. Шукайте для початку безкоштовні курси та майстер-класи, щоб зрозуміти, чи обрана професія дійсно підходить вам, як ви собі вважаєте.
 
«Прокачуйтесь» у майбутній професії.
Це актуально у випадку, якщо ви працюєте в галузі, технології в якій швидко розвиваються. Чи модернізуються. Зрештою, не буде зайвим дізнатися нову та актуальну інформацію про вашу професію. Знову ж таки, весь інтернет до ваших послуг. Станьте винятком з правила, і використайте усю потужність та силу інтернету, щоб прокачувати свій розум і здобувати нові навички.
 
Волонтерство.
Ще одна благородна справа, якій можна приділяти всього лиш кілька годин на день. Ви можете записатися до конкретного волонтерського центру і повідомити, що зможете приходити в певні години. Волонтери, які там працюють, обов’язково підуть вам назустріч, адже в наш час ще одні працьовиті руки їм точно не завадять.
 
Продумуйте і вдосконалюйте навички проходження співбесіди.
Перед кожною співбесідою дізнавайтеся максимум інформації про компанію, в яку хочете влаштуватися. Можливо, у вас виникне чудова ідея, якою ви зможете «козирнути» на співбесіді. Кожній компанії потрібні тямущі люди, незалежно від посади, на яку вона претендує. А щоб краще підготуватися до співбесіди, дізнайтеся про останні новини у цій галузі. Можливо, ви довідаєтеся щось важливе, що стане вам у нагоді, коли спілкуватиметесь з менеджером по персоналу.
 
Відвідайте курси тактичної медицини.
Самі розумієте, наскільки це питання є актуальним у наш час. І якщо ви поки що без роботи, запишіться в своєму місті на медичні курси, які проводять досвідчені медики. Хтозна’, коли ці знання можуть знадобитися. Звичайно, краще було б, щоб вони не знадобилися взагалі.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту