pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Польський уряд спростив умови працевлаштування для іноземних громадян

У листопаді польський Сейм затвердив, зокрема, зміни до Закону про іноземців. Що це означає на практиці для українських заробітчан?

• докладніше

Перспективне стажування для амбітних студентів – скористайтеся шансом розпочати успішну кар’єру

  Пропонуємо вашій увазі добірку вакансій від українських компаній, які пропонують перспективне стажування для амбітних студентів. Це хороший шанс розпочати власну кар’єру у відомій компанії і здобути перший професійний досвід.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Світові не вистачає айтишників


Сфера інформаційних технологій, вже давно стала однією з тих, яка найшвидше розвивається та яка пропонує своїм кандидатам не лише цікаву роботу, а й чималі гонорари за її виконання. Умовні «айтишніки» з будь-яких напрямків цієї області й сьогодні, й у найближчому майбутньому можуть сміливо розраховувати на затребуваність та гідну заробітну платню.

Саме платня стає основним фактором, який впливає на бажання вітчизняних фахівців з цього напрямку обирати іноземне працевлаштування замість роботи «вдома». Більш високі зарплаті пропозиції закордонних роботодавців, спричинили суттєвий відтік цінних кадрів за кордони України, й попит на таких спеціалістів, лише почав стрімко зростати після минулорічного локдауну.

Аналітики помітили таке збільшення попиту в роботодавців, ще наприкінці минулого квітня. Саме тоді в Україні почала швидко зростати кількість вакантних робочих місць з різних напрямків сфери інформаційних технологій.

Парадокс полягає в тому, зо за інформацією різних досліджень, загалом, на сьогодення існує не менш, аніж 21 000 актуальних вакансій для шукачів цієї сфери, у той час, коли активно, роботу шукають, близько 16 000 фахівців-айтишників. Тож, відкритих робочих місць більше, ніж шукачів й це при постійно зростаючому попиті.

Спеціалісти пояснюють таку потребу в фахівцях й подібні «парадокси» загальносвітовим трендом сьогодення, який створився, як наслідок так званого «відкладеного попиту». Коли під час пандемії, численні роботодавці згортали проекти та звільняли або відпускали у «відпустки» власний персонал, вони обумовили необхідність пошуків нової роботи для цих людей. Багато хто, не лише знайшов працевлаштування в нового роботодавця або за кордоном, але й радикально змінив напрямок діяльності та не збирається повертатися до минулої професії.

Звичайно, вузько специфіковані та досвідчені фахівці завжди « в ціні», але числений штат працівників «низьких ланок» зазнав суттєвих втрат завдяки цьому. Тим більше, що сьогодні, ті «бізнеси, які на початку карантину тимчасово не збільшували штат фахівців», розпочали доволі активно вирішувати питання «браку кадрів", що обумовило появу численних вакансій, які перебільшили кількість шукачів.

Також, найвищими залишаються й фінансові винагороди, які існують у сфері інформаційних технологій. У квітні цього року, коефіцієнт зростання окладів фахівців IT, склав 26%, а середня щомісячна заробітна платня досягла показників у 51 000 гривень. Мабуть, саме тому, сфера IT залишається найпопулярнішою серед шукачів та абітурієнтів українських вищів.

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту