pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Коронавірусні" наслідки для економіки: тримаймося разом

 Сумні звістки з усіх країн вже сьогодні демонструють те, наскільки змінився звичний нам світ.

• докладніше

Ризики розробників та їхніх роботодавців, якщо перші працюють на двох роботах

  Багато розробників, полюючи за ще більшою зарплатою, примудряються виконувати фул-тайм обов’язки на двох роботах. А то й більше. Але з якими ризиками стикаються вони і їхні роботодавці? Давайте поговоримо про це.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що шукають власники різних гаджетів


Завдяки цікавому дослідженню, яке проводилося за ініціативою одного з відомих вітчизняних онлайн-майданчиків, присвячених пошукам роботи та персоналу, виявилося, що запити дещо відрізняються в залежності від того, яким гаджетом користуються шукачі, які ці запити надсилають.

Так, виявилося, що загалом, ближче до настання теплого сезону літнього відпочинку, вітчизняні шукачі частіше цікавляться, наприклад, послугами, пов'язаними з їхнім здоров'ям або ремонтом оселі, послугами майстрів з манікюру та нарощування вій.

Цікаво, що послуги, які пов’язані зі здоров’ям або із ремонтом оселі, частіше шукають переважно за допомогою стаціонарних «деск топів» - звичайних персональних комп'ютерів або з «леп топів» - ноутбуків, а майстрів з нарощування вій та манікюру – більше шукають за допомогою смартфонів.

Серед найбільш популярних запитів, які були надіслані за допомогою ПК, протягом поточної весни стали пошуки працівників – медсестер, які набрали 400 000 запитів. Не менш актуальне в українців й оновлення житла, чим з середини весни цікавляться близько одного мільйону українських громадян. На другому місці – запити про пошук майстрів з ремонту холодильників. Таких запитів нарахували близько 500 000.

Українці-власники дач та різнотипових заміських будинків, частіше цікавляться установкою парканів, продемонстрував 390 000 запитів.

Володарі таких гаджетів, як смартфони та планшети, також зацікавлені ремонтом помешкань. Наприклад, ті, хто користується системою Android частіше за інших, шукають майстрів для установки натяжних стель -430 000 запитів, а власники систем iOS здійснили 153 000 запитів, розшукуючи працівників для прибирання власних квартир.

Також, дослідники з’ясували й те, де краще платять. Лідером високих заробітних плат стала категорія «Продаж бізнесу» із середнім здобутком у вигляді зарплати розміром 14 000 гривень на місяць. Непогано можна заробити й на автомобільних та мотопослугах, а середній показник у напрямку перевезень та оренди транспорту склав 1 700 гривень за послугу або голину оренди. У той самий час, в напрямку туризму та імміграції , в середньому, заробляють близько 2 300 гривень за умовну послугу.

Протягом періоду на початку травня, найчастіше шукачі надсилали відгуки на оголошення про надання фінансових послуг та про фінансове партнерство, про послуги доглядальниці або няні, послуги з продажу бізнесу, послуги автовикупу та перевезень із орендою транспорту, тощо.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту