pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ризики розробників та їхніх роботодавців, якщо перші працюють на двох роботах

  Багато розробників, полюючи за ще більшою зарплатою, примудряються виконувати фул-тайм обов’язки на двох роботах. А то й більше. Але з якими ризиками стикаються вони і їхні роботодавці? Давайте поговоримо про це.

• докладніше

Як у столиці підтримують місцевий бізнес?

 Розуміючи важливість підтримки столичного бізнесу в умовах воєнного стану, депутати Київради ще з березня ухвалили низку рішень, щоб полегшити життя київським підприємцям. Що це були за рішення, а також який важливий проєкт чекає на затвердження – читайте про це далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Нові широкі повноваження Держпраці


На тлі боротьби із тіньовою економікою, черговими змінами в законодавстві України мають стати, у тому числі й нові повноваження, які уряд хоче надати Державній інспекції праці. Проте, на думку роботодавців та низки законотворців, нові «можливості» інспекторів Держпраці вийшли «надто широкими».

Так, згідно з пропозицією Міністерства економіки, інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця в компаніях та на підприємствах країни, задля виявленню порушень умов праці та ревізії, в якості профілактики таких порушень.

Серед порушень, які стануть цікавими інспекторам, такі, як:

  • наявність на роботі неоформлених працівників;
  • працівників, влаштованих на півставки, проте виконуючих роботи в повному обсязі;
  • інші порушення.

Штрафи за такі порушення норм законодавства, також обіцяють неприємно здивувати більш високими тарифами та сумами. При цьому, штрафувати можуть й за створення умисних перешкод потраплянню інспекторів на території підприємств та організацій, незважаючи на час доби, зокрема.

Наприклад, за умисну перешкоду запланованій інспекції задля виявлення неоформленої зайнятості, штраф одразу виросте до розміру у п’ятдесят мінімальних заробітних плат (300 000 – триста тисяч гривень на сьогодні).

Ініціативу анонсують. Як потужний механізм протидії "тіньовій" зайнятості українців, від якої потерпає економіка країни. Документом, який легалізує нові правила, також запроваджуються не тільки такі нововведення, але він має й «в цілому оновлену правову базу діяльності трудової інспекції».

Такі штатні одиниці, як інспектори, згідно новим постановам отримають й нові професійні категорії, від рівня котрих напряму будуть залежатиме й посадові оклади.

У Держінспекції акцентують на ще одній важливій ролі новаторства – повноцінному інформуванні працівників та представників підприємств, на яких відбувається перевірка, щодо "найбільш ефективних методів дотримання законодавства про працю", також, наданню технічної інформації та рекомендацій - в тому числі в частині забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Представники Служби контролю праці зможуть в будь-який час доби, без попереднього повідомлення, відвідувати "будь-які робочі місця (зони), але також проходити в будь-які виробничі, службові та адміністративні приміщення, де використовується наймана праця".

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту