pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Польша ужесточает правила и...проигрывает?

 Экономика Польши рискует оказаться «под угрозой»

• докладніше

Курси та стажування ІТ-професій для молоді і не тільки

  Давно приглядаєтеся до сфери ІТ, але все ніяк не наважуєтеся почати вивчати програмування? Зверніть увагу на навчальні курси та стажування, які відбудуться незабаром.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Бізнес за 15 хвилин


Про проблеми вітчизняних приватних підприємців можна розмовляти довго. На жаль, сучасна економіка країни ще далеко від ідеалу, тож, завжди можна знайти певні «слабкі місця» та «зрадофільства».

Проте, якщо подивитися крізь «позитивне скло», можна побачити численні зміни, які призвані спростити, як саму реєстрацію фізичної особи підприємця, так й оподаткування тих чи інших видів бізнесу. Все, не лише свідчить про певну свободу ведення приватного бізнесу в Україні, але й демонструє те, наскільки зручнішою стає державна система для приватних підприємців, які змушені взаємодіяти із різними органами економічного контролю з боку держави.

Є серед таких покращень й справжні рекорди. Наприклад, нещодавно саме в нашій Україні почала вдало працювати електронна реєстрація бізнесу, яка, наразі, є найшвидшою в світі.

Таким чином, на сьогодні, більш, аніж одна тисяча українців, вже встигли зареєструвати свої ФОП-и за допомогою використання нового додатку «Дія», який тиждень тому запустив роботу «оновленої послуги реєстрації бізнесу».

Така кількість ФОП-ів зареєстрована автоматично, без всякої участі людини-реєстратора та у строки, менш, аніж сім діб. До цього, в пресі повідомлялося про те, як у Міністерстві цифрової трансформації України (Мінцифра) – ініціатору додатку «Дія», озвучили про скоре спрощення реєстрації бізнесу за допомогою означеного додатку, завдяки «вилученню з процесу етапів затвердження заявки державним реєстратором».

Реальна практика вже показала, що це дійсно та дуже помітно «прискорило процес реєстрації фізичної особи-підприємця». Також, за словами тих, хто пройшов реєстрацію, «чимало необхідної інформації заповнюється автоматично», їх значення «підтягуються» додатком самостійно, а сам процес «обробки заяви» людини триває не більше, аніж де-кілька секунд.

Тож, сьогодні в Україні зареєструвати свій бізнес людина може всього за 15 хвилин й це найшвидші показники в світі!

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту