pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Карьерный тупик или новые горизонты

Суть проблемы заключается в том, что на определенном этапе менеджер, продвигаясь по служебной лестнице вверх, достигает положения правой руки владельца компании и все. Дальше тупик по определению. Немногие владельцы компаний (особенно в России!) готовы уступить полное руководство своим бизнесом подчиненному, пусть даже самому гениальному.

• докладніше

Основные повседневные правила успешных женщин

 Почти каждая современная женщина живет планами об успешной работе и завоевании мира. Некоторым все же удается этого добиться. Эти успешные женщины с радостью готовы поделиться повседневными правилами, с помощью которых им удалось добиться высот в профессиональной сфере. Уж у них точно есть свои секретики для вас, как быть успешным.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Звільнення: уходимо "красиво"


Нерідко, бажання звільнитися, яке нарешті, має реалізуватися, викликає в людини почуття настільки позитивні, що в очікування «нового життя», людина перестає «відчувати землю під ногами», роблячи дуже прикрі помилки.

Надихаючись новими, нехай, дещо примарними можливостями, людина починає обговорювати своє звільнення з колегами у той час, коли керівництво ще й гадки не має про можливість такої ситуації.

Така поведінка, звісно, не може бути правильною, й якби там у вас не складалося, повідомити керівника першим ніж інших колег – правило звичайної субординації та ввічливості. При цьому, слід враховувати й те, що інформація «поза вами» може досягти керівництва у трохи іншій формі, ніж є насправді.

Але, не слід й ставити керівника перед фактом вашого звільнення. Заздалегідь повідомивши про своє рішення, ви не тільки залишитесь в очах оточуючих гідною та вихованою людиною, але й дасте можливість своєму керівництву, можливо, залишити вас, запропонувавши те, що вас влаштує.

Коли все вже вирішено, не слід ставитися до роботи інакше, ніж коли ви вважалися співробітником компанії. Байдикування та показна байдужість о роботи не будуть «красити» вас як фахівця, а керівництво може вдатися до деяких заходів, щоб ускладнити вам подальше професійне життя.

Не радимо вам й остаточно «спалювати мости», залишаючи компанії, особливо ті, де ви встигли попрацювати багато часу. Життя, як то кажуть «бентежне» й ніхто з нас не знає, де йому доведеться шукати можливу роботу у можливому майбутньому.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту