pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Гендерна рівність і бізнес – поміркуємо на цю тему?

 Жінки, які займаються підприємництвом, які активно розвивають власний бізнес – в наш час це стає нормою. Активні і цілеспрямовані бізнесвумен поступово руйнують стереотипи, пов’язані з образом успішного підприємця, який донедавна відводився виключно чоловікам.

• докладніше

Як без стресу адаптуватися на новій роботі (частина друга)?

  Продовжуємо цю важливу тему. Перша частина – тут, а ми продовжимо з’ясовувати, як без стресу, та ще з вигодою для себе, полегшити процес адаптації на новій роботі.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Звільнення: уходимо "красиво"


Нерідко, бажання звільнитися, яке нарешті, має реалізуватися, викликає в людини почуття настільки позитивні, що в очікування «нового життя», людина перестає «відчувати землю під ногами», роблячи дуже прикрі помилки.

Надихаючись новими, нехай, дещо примарними можливостями, людина починає обговорювати своє звільнення з колегами у той час, коли керівництво ще й гадки не має про можливість такої ситуації.

Така поведінка, звісно, не може бути правильною, й якби там у вас не складалося, повідомити керівника першим ніж інших колег – правило звичайної субординації та ввічливості. При цьому, слід враховувати й те, що інформація «поза вами» може досягти керівництва у трохи іншій формі, ніж є насправді.

Але, не слід й ставити керівника перед фактом вашого звільнення. Заздалегідь повідомивши про своє рішення, ви не тільки залишитесь в очах оточуючих гідною та вихованою людиною, але й дасте можливість своєму керівництву, можливо, залишити вас, запропонувавши те, що вас влаштує.

Коли все вже вирішено, не слід ставитися до роботи інакше, ніж коли ви вважалися співробітником компанії. Байдикування та показна байдужість о роботи не будуть «красити» вас як фахівця, а керівництво може вдатися до деяких заходів, щоб ускладнити вам подальше професійне життя.

Не радимо вам й остаточно «спалювати мости», залишаючи компанії, особливо ті, де ви встигли попрацювати багато часу. Життя, як то кажуть «бентежне» й ніхто з нас не знає, де йому доведеться шукати можливу роботу у можливому майбутньому.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту