pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О том, как вести себя на собеседовани

 Большое значение играет настрой и отношение соискателя к встрече в целом

• докладніше

Работу государственных служащих оценят

 Тех, кто наберет минимум оценок по показателям, будут перепроверять еще раз, чтобы добиться максимально справедливой оценки его работы

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"На все" заради співробітників


Вважають, що ринки праці, по власним певним ознакам, поділяються на два типи: «ринки роботодавців» або «ринки кандидатів». відповідно від своєї назви, такий тип ринку обумовлює наявність певного «диктату» з боку того чи іншого свого учасника. Так стається тому, що на різних ринках праці, завдяки різним вагомим факторам, таким, як наприклад, економіка країни чи політичний устрій, складаються різні умови відношень типу «роботодавець-кандидат». До речі, вітчизняний ринок праці відносять до ринку «роботодавців».

У той час, коли в Україні працівник умовно «програє бій» роботодавцю, у Сполучених Штатах Америки, навпаки, структура захисту громадян та безліч «безумовних виплат» та субсидій, обумовила таку собі «вибагливість» з боку саме кандидатів на вакансії.

Розуміючи те, що американці можуть собі дозволити геть не працювати за наймами, місцеві роботодавці змушені вигадувати численні креативні підходи до залучання та заохочування власних співробітників та рекрутів та співпраці з ними. Вимогу прояву такого «креативу», обумовила й пандемія коронавірусу, яка змусила більшість громадян Америки працювати віддалено зі своїх домівок.

Наприклад, американський популярний стартап «Flatfile», виділяє своїм співробітникам по десять тисяч американських доларів для облаштування «гідного, технологічного та комфортного домашнього офісу»

Роботодавці впевнені, що у таких умовах робітники зможуть більш результативно працювати та, загалом, оцінлять таку турботу з боку роботодавця.

Співробітники компанії, які мають власну житлову площу, мають змогу використати половину цих фінансів - 5 000 доларів США, наприклад, для купівлі нових меблів або для ремонту однієї з кімнат своєї квартири під домашній офіс. За всім процесом використання грошей компанії спостерігатиме спеціально найнятий дизайнер, який не лише проконтролює цільове використання фінансової допомоги, але й «буде консультувати співробітників», як зручніше облаштувати «офіс серед оселі».

Скоріше за все, тамошнім працівникам навряд чи вдасться побудувати на ці гроші у себе вдома домашній кінотеатр або джакузі…

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту