pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Письма, которые хочется читать

 Специалисты рекомендуют обратить внимание не несколько основных моментов в составлении делового письма.

• докладніше

Ранкові секрети швидкого підйому

 Психологи радять, навіть, репетирувати прокидання, як би дивно це не звучало.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Декілька слів про українські ФОПи


Як би там не казали про «вікно можливостей», яке в реальності існує для приватного бізнесу в Україні, наразі, вітчизняна економіка нараховує більш, аніж два мільйони українських приватних підприємців.

Про це дізналися дослідники, зусиллями яких було здійснений моніторинг ситуації, що склалася на вітчизняному ринку фрілансерів й підприємців, зробленому на базі даних з Єдиного державного реєстру та численних маркетингових досліджень компаній.

За даними опитування та досліджень, найменша кількість реєстрацій нових фізичних осіб-підприємців була зафіксована рік потому - у квітні 2020 року. саме перед початком введення жорстких карантинних заходів, в країні зареєструвалося лише 5 020 нових підприємців.

Проте, вже з початку поточного 2021 року, українські громадяни відкрили понад 62 000 нових власних бізнесів в різних напрямках діяльності, у той час, коли близько 67 000 вітчизняних підприємців, були змушені припинити свою діяльність, не витримуючи викликів сучасної кризи. В травні цього року, загальна кількість зареєстрованих з початку 2021 року осіб-підприємців на 22 000 перевищила кількість фізосіб-підприємців, зареєстрованих за аналогічний період минулого року.

У той час, статистика досліджень демонструє, що фізичні особи-підприємці доволі часто припиняють свою діяльність саме на початку року, зберігаючи таку тенденцію вже чотири роки поспіль від 2017-го, тощо. Так, протягом першого кварталу поточного 2021-го року, підприємців, які зареєструвалися, виявилося на 7% менше, аніж фізичних осіб-підприємців, які вирішили закрити бізнеси.

Загалом, станом на травень поточного 2021-го року, в Україні офіційно працює більш, аніж 2 000 000 (два мільйони) зареєстрованих приватних підприємців - 1-ої, 2-ої та 3-ої груп.

Також, починаючи з травня цього року, в Україні можна буде відкрити ФОП цілком автоматично, без залучання до цього процесу допомоги чиновників. Нова реєстрація фізичної особи-підприємця на порталі «ДІЯ» стане доступною після презентації проекту.

Насправді, така послуга існує вже рік, але наразі, її вирішили оновити, прибравши з цього процесу дію державних реєстраторів. Оформлені за допомогою порталу «ДІЯ» заявки громадян, будуть автоматично надходити одразу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У той самий час, всі необхідні перевірки вказаних людиною даних будуть проходити в реєстрах автоматично, без участі людського фактору.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту