Дуже усереднена статистика каже, що позитивний (для шукача) результат має кожне десяте інтерв’ю. Виходячи з цього, відсоток тих, хто «не пройшов» доволі великий, й ці люди, просто не можуть не замислюватися над деякими питаннями, що стосуються результатів такої провальної співбесіди.
Наприклад, одне з найпопулярніших питань, які люди ставлять до себе це «чому все ж таки мені відмовили?» Популярність цього питання – не диво, але, фахівці вважають за доцільне ставити його безпосередньо до того, хто мав сміливість сказати шукачеві про відмову. Будь-яка відповідь набагато краща, ніж сумніви, якими ви будете терзатися потім, після проходження невдалого для вас інтерв’ю.
Непогано також спитати, звичайно у разі наявності іншого переможця, чому вибір роботодавців впав саме на цю кандидатуру й чим ваші вміння розрізняються. Попитайте про свої «слабкі сторони», як їх бачать з боку опонентів та не соромтеся узнати, чи маєте ви потенціал.
Питання про те, чи зможете ви намагатися закрити власною кандидатурою інші подібні вакансії компанії, також буде доречним.
У будь-якому разі, ви отримаєте або відверті висловлювання щодо ваших можливостей, чи будете впевнені, що вибір не у ваш бік стався з причин певної ангажованості самого інтерв’ю. |