pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вакансія наглядач маяка

 Вакансія дійсна до квітня поточного року. Саме у цей період, чинні наглядачі маяка готові передати ключи від нього своїм наслідувачам. Усім зацікавленим щодо цієї вакансії треба писати на офіційну сторінку маяка, що є у соцмережі Фейсбук

• докладніше

"Запеклий" сезон на ринку праці

Друга половина весни – це час активації більшості його суб’єктів. Саме на цей період припадає зростання числа бажаючих заробити влітку та компанії масово закривають всі існуючи сезонні вакансії.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Декілька питань до себе після невдалої співбесіди


Дуже усереднена статистика каже, що позитивний (для шукача) результат має кожне десяте інтерв’ю. Виходячи з цього, відсоток тих, хто «не пройшов» доволі великий, й ці люди, просто не можуть не замислюватися над деякими питаннями, що стосуються результатів такої провальної співбесіди.

Наприклад, одне з найпопулярніших питань, які люди ставлять до себе це «чому все ж таки мені відмовили?» Популярність цього питання – не диво, але, фахівці вважають за доцільне ставити його безпосередньо до того, хто мав сміливість сказати шукачеві про відмову. Будь-яка відповідь набагато краща, ніж сумніви, якими ви будете терзатися потім, після проходження невдалого для вас інтерв’ю.

Непогано також спитати, звичайно у разі наявності іншого переможця, чому вибір роботодавців впав саме на цю кандидатуру й чим ваші вміння розрізняються. Попитайте про свої «слабкі сторони», як їх бачать з боку опонентів та не соромтеся узнати, чи маєте ви потенціал.

Питання про те, чи зможете ви намагатися закрити власною кандидатурою інші подібні вакансії компанії, також буде доречним.

У будь-якому разі, ви отримаєте або відверті висловлювання щодо ваших можливостей, чи будете впевнені, що вибір не у ваш бік стався з причин певної ангажованості самого інтерв’ю.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту