pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что делать если конкуренты переманивают сотрудников?

 Любой работодатель может столкнуться с ситуацией, в которой конкуренты переманивают сотрудников. Конкуренты предлагают работу лучшим из лучших, мотивируя зарплатой выше, чем на данный момент. Что делать, если вы узнали, что ваших работников переманивают конкуренты? Как вести себя соискателю, которому сделали лучшее предложение конкуренты?

• докладніше

Еще раз об осторожности: смертельные стройки

 Согласно данным Государственной службы статистики, на сегодня, самой травмоопасной сферой деятельности, имеющей наибольшее количество летальных случаев и фактов получения серьезных увечий сотрудниками, является строительство.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Декілька питань до себе після невдалої співбесіди


Дуже усереднена статистика каже, що позитивний (для шукача) результат має кожне десяте інтерв’ю. Виходячи з цього, відсоток тих, хто «не пройшов» доволі великий, й ці люди, просто не можуть не замислюватися над деякими питаннями, що стосуються результатів такої провальної співбесіди.

Наприклад, одне з найпопулярніших питань, які люди ставлять до себе це «чому все ж таки мені відмовили?» Популярність цього питання – не диво, але, фахівці вважають за доцільне ставити його безпосередньо до того, хто мав сміливість сказати шукачеві про відмову. Будь-яка відповідь набагато краща, ніж сумніви, якими ви будете терзатися потім, після проходження невдалого для вас інтерв’ю.

Непогано також спитати, звичайно у разі наявності іншого переможця, чому вибір роботодавців впав саме на цю кандидатуру й чим ваші вміння розрізняються. Попитайте про свої «слабкі сторони», як їх бачать з боку опонентів та не соромтеся узнати, чи маєте ви потенціал.

Питання про те, чи зможете ви намагатися закрити власною кандидатурою інші подібні вакансії компанії, також буде доречним.

У будь-якому разі, ви отримаєте або відверті висловлювання щодо ваших можливостей, чи будете впевнені, що вибір не у ваш бік стався з причин певної ангажованості самого інтерв’ю.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту