pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Київські медики отримають додаткові виплати

 Ще на початку грудня мер Києва Віталій Кличко звернувся з подібною ініціативою до Київради, а вже 7 грудня її підтримали 95 депутатів. Про цю приємну для столичних медиків звістку вже сповістили на сайті КМДА.

• докладніше

Чим зайнятися студентам, окрім навчання – цікаві події тижня в столиці

  Частина зимових свят уже промайнула, учні шкіл і студенти вийшли на навчання. Декілька тижнів вихідних і плідного відпочинку – це чудова пора, щоб набратися сил і з наснагою взятися за навчання. Якщо ви – енергійні та ініціативні, і навчального навантаження вам недостатньо, пропонуємо вашій увазі добірку цікавих подій тижня в столиці, ініційованих Київським молодіжним центром для активної і креативної молоді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Музей старых учебников


Музей старых учебников


Не секрет, что школьники довольно небрежно обращаются с учебниками, а от порванных книг во многих школах стараются побыстрее избавиться. В одной из белорусских школ решили поступить наоборот. Ветхие пособия здесь собирают, а наиболее пострадавшие даже отдают в музей.

Школьные учебники в Беларуси — платные. Каждый год накануне 1 сентября родители исправно вносят в школьную кассу деньги за книги. Сумма невысокая. Стоимость пособий разбита на четыре года: ровно столько должен прослужить учебник. Получается, что книга — и своя, и общая одновременно. До последнего времени в одной из школ Гомельской области испорченные пособия просто выбрасывали. Однако финансовые потери заставили преподавателей искать новые способы борьбы с книжными хулиганами. Теперь ветхие учебники сдают в музей. Рядом с пострадавшей книгой можно прочесть фамилию ее владельца. Руководство школы считает, что такой метод эффективнее любых воспитательных бесед.

Вполне возможно, что опыт гомельских преподавателей используют и в других школах страны. Хотя сами создатели музея мечтают, чтобы экспонатов у них было как можно меньше.


 
По информации «Подробности»Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту