pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Богемская учеба

Получение высшего образования в Чехии по праву считается одним из самых приемлемых вариантов обучения за границей. Ведь именно здесь находятся старейшие вузы Европы, а студентам предоставляются солидные льготы и скидки. К тому же учтите легкий для изучения язык, невысокую стоимость жилья и продуктов, низкий уровень преступности, доброжелательное отношение к украинцам, богатую культуру и историю… И все равно получите далеко не полный список преимуществ обучения в этой славянской стране. Впрочем, обо всем по порядку…

• докладніше

Співбесіда: про що не слід питати одразу

Слід розуміти, що не всі питання здатні зробити правильний внесок до ваших заслуг в очах опонента. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що стане з пенсіями цього квітня


На Україну чекає низка змін у напрямку «пенсійної сфери». Згідно з планом реформ, який було анонсовано урядом, в квітні поточного 2021 року відбудеться автоматизований перерахунок пенсій громадян країни.

Щоправда, чергові «новини» торкнуться далеко не всіх українців, які вийшли на заслугований відпочинок, а лише тих пенсіонерів, які поєднують «пенсію» із продовженням праці, та вже набувають 24 місяців страхового стажу. Також, автоматизований перерахунок, вноситиме корегування й у виплати тим пенсіонерам України, у випадку котрих, з часу крайнього перерахунку пенсії вже встигло минути не менш, аніж два роки.

Якщо коротко, то квітневий перерахунок стосується тих українців, котрі:

  • є офіційними пенсіонерами, які продовжують працювати (офіційно);
  • останні зміни розміру їх пенсій (перше призначення чи попередній перерахунок) відбувалися два року тому (до 1 квітня 2019 року).

Тож, коли це про вас – не зволікайте: саме ви маєте право претендувати на підвищення пенсійних виплат.

Звичайно, такий автоматичний перерахунок, «відштовхуватиметься» від розмірів заробітних плат, згідно яких й було здійснене нарахування виплат пенсій. Це означає, що майже всі суми пенсійних виплат, стануть максимально індивідуальними в кожному випадку та будуть суттєво розбігатися у сумах.

Згідно попередніх оцінок, реформа квітня, торкнеться приблизно два мільйони українських громадян, які перебувають у статусі пенсіонерів. Автоматичність передбачає відсутність необхідності звертань до місцевих філіалів Пенсійного фонду, тож сама процедура перерахунків має стати швидкою, безпомилковою та надійною.

Цього квітня, маємо ще одну зміну, яка також, стосується «пенсійних питань». Саме у цей період, можемо спостерігати завершення останніх етапів процесу «перегляду пенсійних правил», який було запущено, ще 2011 року. Закінчується той період, в якому українці виходили на пенсію раніше за громадян інших європейських країн. За ухваленою постановою, саме після завершення «перегляду», в Україні збільшується пенсійний вік для жінок.

Тепер, починаючи з поточного квітня 2021 року, прекрасна стать може виходити на пенсії лише у віці 60 років, у той час, як наразі, за старими нормами, цей вік складає  59 років 6 місяців. Зміни торкнуться працюючих жінок, котрі були народжені у період, починаючи з 1 жовтня 1960 року та, завершуючи 31 березням 1961 року.

До речі, такі зміни остаточно знімають питання «гендерної рівності», оскільки тепер, українцям обох статей, необхідно працювати до настання віку у 60 років.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту