pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Появился шанс на "грамотное увеличение" размера МЗП

 Напомним, что согласно этим рекомендациям от Международной организации труда, минимальная зарплата должна составлять не менее 60% от средней зарплаты в стране. В таком случае, украинская МЗП уже должна быть в пределах 5 000 грн.

• докладніше

Гендерна рівність і бізнес – поміркуємо на цю тему?

 Жінки, які займаються підприємництвом, які активно розвивають власний бізнес – в наш час це стає нормою. Активні і цілеспрямовані бізнесвумен поступово руйнують стереотипи, пов’язані з образом успішного підприємця, який донедавна відводився виключно чоловікам.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Друга пенсія 2021


Цього року, в Україні стартує другий рівень нової пенсійної системи, який призваний дозволити українцям отримувати дві пенсії

Розмови про таку «другу», накопичувальну, пенсію велися вже давно, але цього року урядом було анонсовано початок її впровадження.

Суть самої реформи полягає в тому, що під час «виходу на пенсію», окрім грошей, які має виплачувати людині держава, українці матимуть змогу отримувати й другу пенсію.

Ця пенсія має бути сформована з тих відрахувань із заробітної плати працівника, які здійснюються протягом його трудової діяльності. Також, закон повинен закріпити й те, що вся накопичена сума належатиме лише безпосередньо власнику- пенсіонеру, й вже з неї, людина може отримувати або щорічні виплати, або забрати всю суму цілком, або, наприклад, заповідати нащадкам.

В першу чергу, ця система цікава тим, хто перебуває наразі у віці 25 років (невеличкий плюс). Бо, відраховуючи щомісяця, наприклад, протягом 35 років, певну суму зі своїх здобутків, зможе суттєво накопичити фінансів, інвестуючи у цінні папери, інші активи тощо.

Такі «накопичення по другій пенсії» не повинні лягати додатковим фінансовим навантаженням ані на заробітну плату найманого робітника, ані на витрати роботодавця. Для цього, закон задіє спеціальні компенсатори: 2% відрахувань буде братися з суми діючих виплат по ПДФО й 2% - з ЄСВ.

Зрозуміло й те, що чим довше буде сам накопичувальний період, тим більша сума до виплати збереться на момент виходу людини на пенсію.

До речі, реформа має торкнутися всіх найманих працівників, та таке накопичення 4% стане обов'язковим.

Реформа буде регулюватися низкою окремих законопроектів, наразі відомо, що процес накопичення буде проходити через «центральних адміністраторів» - структуру, яка є чимось на кшталт державного органу та, водночас, реєстру, який буде «адмініструвати» всі накопичувальні рахунки українців.

Центральний адміністратор заснований у якості «цифрового інструменту» для громадян, який дозволить їм контролювати увесь процес відрахувань та збільшення накопичень, орієнтуючись на це, дозволяти приймати рішення щодо власних коштів.

Друга пенсія буде відрізнятися в кожного, в залежності від розміру заробітної плати та довго тривалості терміну накопичення. В уряді запевняють, що той, хто «з розумом й по максимуму» скористується цією системою, може розраховувати на гідні додаткові до офіційної пенсії, гроші.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту