pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Коли треба "трохи вагатися"

 Розберіть свої сильні та слабкі сторони особистості. Розумійте відверто – чого вам слід чекати від себе, а що залишається за межами ваших можливостей

• докладніше

Секрет довголіття - короткий трудодень?

 Навіть ті, хто не поспішає вихваляти нову трендову «короткість» робочих термінів, признають необхідність збільшення у такому разі, обідньої перерви із додаванням декількох коротких «брейків» протягом усіх восьми годин роботи

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Поради, як ветеранам полегшити пошук роботи


 Після повернення до цивільного життя ветеранам доводиться адаптовуватися до усіх сфер життя по-новому: повернення до сім’ї і на колишню роботу, або ж пошук себе у нових професіях, спроба відкрити власний бізнес. Але чимало ветеранів не вказують у резюме про свій військовий досвід – бояться, що роботодавець може відмовити.

Але як використати свій ветеранський досвід, щоб полегшити собі пошук роботи? Давайте з’ясуємо.
 
1. Працевлаштування у ветерана бойових дій.
Коли підшукуєте роботу, одразу ж дізнаєтеся, хто найматиме на роботу – цивільна людина чи такий самий ветеран бойових дій. І хоча чимало таких роботодавців переконані, що наймати на роботу лише через те, що ветеран, не годиться – і все ж вони більш лояльні до людей, які пережили теж саме, що й вони.
 
2. В резюме і на співбесіді – про переваги свого досвіду.
В резюме (як і на співбесіді) розкажіть майбутньому роботодавцю, які навички отримують ветерани, що повернулися до цивільного життя. Це пунктуальність та відповідальність, критичне мислення, вміння управляти групою людей (якщо ветеран був командиром) – це якщо про софт скіли. А щодо хард skill’s, то тут уже від ситуації до ситуації вони відрізняються. В будь-якому випадку, ваша дисциплінованість та самоорганізація, швидке і якісне прийняття рішень в умовах назрівання конфлікту тощо – всі ці навички можуть стати вашою перевагою при наймі.
 
3. Роботодавці, які поважають ветеранів.
Цей варіант дещо перегукується із першим пунктом, тільки у цьому випадку – цивільні люди, яким небайдужа доля ветеранів і їхньої адаптації в умовах мирного життя. Що це означає на практиці для ветерана, який шукає роботу? Якщо такому роботодавцю надійдуть два резюме на одну і ту ж вакансію, і навички, вміння, професійний досвід обох кандидатів приблизно співпадатимуть, такий роботодавець все ж надасть перевагу ветерану. Просто як подяку за його військову службу на благо рідної країни.
І якщо ветеран не вкаже у резюме про свій військовий досвід – такий роботодавець може й не знати, що перед ним ветеран. І в результаті ветеран може проґавити свій шанс на хорошу роботу.
 
4. Пошук через волонтерів та бойових товаришів.
Побратими і волонтери – ті люди, які найбільше знають про труднощі солдатського життя. тому такий спосіб можна визнати одним із найшвидших, найефективніших способів підшукати собі роботу – звернутися по допомогу до знайомих ветеранів, бойових товаришів чи у громадські організації, які піклуються справами ветеранів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту