pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: що відповів Президент?

  Петиція під назвою «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію» була створена на сайті Електронних петицій ще 12 серпня. Її підтримали навіть більше голосів, ніж необхідно – майже 26,7 тис. українців з 25 тис. необхідних голосів. Що відповів Президент?

• докладніше

Чим зайнятися, коли перебуваєте в пошуку роботи?

  Процес пошуку роботи може викликати стрес. Щоб не віддати себе на поталу стресу, займіться чимось корисним. Давайте перерахуємо заняття, які допоможуть вам пережити часи, коли перебуваєте в пошуку роботи.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Нестача українських заробітчан в Польщі – це добре чи погано?


 І ще раз про Польщу. Авторитетне польське видання Rzeczpospolita сповіщає, що економіка сусідньої країни потребує українських заробітчан. Кадрові агентства Польщі стривожені ситуацією з безліччю незакритих вакансій, а попереду ще жовтень, листопад та грудень, коли роботи перед зимовими святами побільшає. Справа в тому, що перед святами підприємства виробляють більше продукції; відповідно, різко зростає потреба в нових працівниках.

В чому причина, що в сусідній країні спостерігається брак українських заробітчан? Експерти називають дві причини:
  • економіка Польщі розвивається, потрібні робочі руки;
  • значно зросла конкуренція з іншими країнами (Німеччиною, Чехією, іншими країнами Європи). 
Керівники кадрових агентств дійсно занепокоєні, адже «безліч незакритих вакансій» – це м’яко сказано. Приміром, директор агентства з працевлаштування «Personnel Service» Кшиштоф Інглот поділився наступною інформацією: в його агентстві на заробітчан чекають аж 2,5 тис. актуальних вакансій. Що цікаво, ще кілька років тому польський бізнес більше переймався пошуком клієнтів для збуту продукції, але наразі ситуація інша – пошук працівників потребує значно більшої уваги.
Проте за перше півріччя 2021-го року в Польщі все-таки зареєстрували велику кількість заяв на роботу з боку іноземних працівників. Більша частина заяв, зрозуміло, дісталася нашим громадянам. Цю інформацію також підтвердив Міхал Вежховський, директор з продажу EWL Group, який зауважив, що попри пандемію в Польщі спостерігається рекордна кількість трудових мігрантів. За приблизними оцінками – близько 2 млн. осіб, і більшість з них – українці.
Якщо ви терміново шукаєте роботу в Польщі, зверніть увагу на актуальні вакансії на сайті jobs.ua. Наприклад, монтер металоконструкцій (дорожні знаки): зарплата – 35 тис. грн., освіта і досвід роботи не вимагаються, але водійське посвідчення повинно бути. До зарплати додаються преміальні та бонуси за добре виконану роботу.
Для майстрів будівельних робіт, можливо, цікавою виявиться вакансія будівельника-універсала, який вміє виконувати усі види внутрішніх робіт: монтаж гіпсокартону та плитки, малярні роботи, укладання ламінату чи паркету. Зарплата – 50 тис. грн, повний соцпакет, куди входить медичне страхування. Робочих годин – багато, тому можуть узяти навіть бригади.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту