pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О том, как смягчить понедельник

 Многие специалисты твердо убеждены, что понедельник – самый тяжелый день недели. Психологи напротив убеждают, что самым тяжелым днем недели является вторник, так как важные встречи и дела чаще всего просто откладываются с понедельника на вторник, тем самым усложняя второй день недели.

• докладніше

Робота мрії: менеджер смаку

 Веганом бути не обов'язково!

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що з ринком праці України, і яка ситуація з роботою в столиці?


 Український ринок праці за 42 дні в умовах війни суттєво скоротився. Натомість офіційно безробітних українців у березні стало на 34 тисячі більше.

Для столичних підприємців (та й не лише для столичних), на жаль, настали непрості часи. Приміром, власники невеличких кав’ярень та ресторанів змушені не лише виконувати свої звичні обов’язки управлінця, а й самим ставати до роботи. Адже частина персоналу, рятуючись від війни, виїхала в країни Європи або ж переїхала в західні області України. Якщо пройтися вулицями Києва, стане зрозуміло й без слів, що робота в столиці поки що завмерла. Тисячі замків на кожному кроці, торгівельні центри пустують, а офіси спорожніли.
І якщо на зачинених кіосках можна зустріти оголошення з вакансіями, майже всі вони вже неактуальні. Опитування, проведені спеціалістами з пошуку роботи, промовисто свідчать, що близько третини підприємців були вимушені закритися, трохи більше ніж сорок відсотків бізнесів поки що функціонують, хоча із значними обмеженнями. Для решти підприємців – аби спромогтися зберегти роботу людям і колективи від розпаду.
Ринок роботодавця чи шукача?
До війни український ринок праці можна було назвати «ринком роботодавця». Наразі ситуація змінилася. Тепер уже можна говорити про «ринок шукача». Це означає, що українці, які втратили роботу, не хочуть сидіти без діла, не хочуть сидіти на шиї у держави, волонтерів чи родичів. Тому кількість резюме на сайтах з працевлаштування зростає. Опитування показують, що чимало українців готові опанувати нову професію, якщо буде потрібно.
В яких сферах роботи спостерігається найбільший попит?
Виробництво та послуги з логістики – ці сфери демонструють підвищену зацікавленість в працівниках. Для водіїв держава нещодавно спростила вимоги, тому якщо ви маєте права категорії В, але вгледіли привабливу вакансію водія вантажівки – ви можете сміливо надсилати резюме на цю вакансію. Деякі роботодавців пропонують водіям вантажного транспорту навіть значно вищі зарплати, ніж це було до війни: на третину, а то й більше.
Інші затребувані сфери діяльності – агропромисловість, охорона здоров’я і торгівля.
І наостанок, Львів наразі випередив столицю України в кількох позиціях: за кількістю вакансій та зростанням заробітної плати. І якщо так трапилося, що вам довелося переїхати зі столиці до Львова, і ви шукаєте роботу на новому місці – не сумнівайтесь, ви її знайдете.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту