pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Робота, яка має попит: підсумки осені

 В цілому, загальний попит на фахівців вузьких спеціалізацій для дистанційної роботи виріс на 10% у порівнянні з літнім періодом

• докладніше

Навчальний процес під час війни – з’явився новий наказ Міносвіти

 На сайті Міністерства й науки України від 28 березня 2022 року з’явився наказ №274. Повна його назва звучить так: «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану України». Розглянемо його основні положення.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Мінімалка" плюс, "офіціалка" мінус...


Український бізнес, ще не встигнув повністю «легалізуватися», знову  готується йти у «тінь». За оцінками різних експертів, що аналізують ринок праці України, саме так має подіяти на більшість вітчизняних бізнесів, анонсоване урядом підвищення мінімальної зарплатні.

Скоріше за все, таке рішення стане найбільш «знайомим лихом», що має за сподіваннями українських роботодавців, «врятувати» компанії та підприємства від остаточного банкрутства, сплачуючи чималі податки до бюджету. «Вибиті з колії» звичного бізнес-ритму, пандемією коронавірусу, підприємці побоюються, що не впораються з нарахуванням та виплатами офіційних нових мінімальних заробітних плат, що обумовлюють й збільшення сум утриманих з них податків.

До того ж, як демонструють численні опитування, сучасна працююча молодь, доволі байдуже ставиться до «кольорів» власних зарплат. Та, й загальна більшість найманих українських працівників з усіх вікових категорій, не переймається чи то «білу», чи «сіру» зарплатню вони мають отримати.

Крайній раз, уряд збільшував рівень мінімальної заробітної плати 1 січня 2020 року, підняв його, одразу до показника суми у 4 723 гривень (плюс 600 грн). Наразі, уряд країни також має президентський наказ про чергове збільшення «мінімалки», та має виконати його.

З боку експертів чутно, навіть, про новий «наступ на малий та середній бізнес»: на їхню думку, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, просто не залишить вибору вітчизняним роботодавцям, окрім як глибше сховатися до тіні.

Підняття «мінімалки» на 38% від її поточного розміру, називають таким, що виступає «неадекватним до розвитку економіки України, вилучає з бізнесів капітал та особливо боляче вдарить саме по малому і середньому бізнесу, який не зможе в умовах кризи і фактичної зупинки економічної діяльності забезпечити відповідне підвищення заробітної плати».

Аналітики побоюються, що доволі велике та геть різке підняття мінімальної заробітної плати може, навіть призвести до таких наслідків у країні, як, наприклад:

  • поява непідйомного «податкового навантаження» на роботодавця або підприємця, що представляють середній чи малий бізнеси;
  • вимушені звільнення частини персоналу або в кращому випадку, переведення працівників на «часткову зайнятість», разом із найгіршим варіантом максимально можливим переходом до «неформальної зайнятості працівників;
  • падіння конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу України, по відношенню до можливостей великих компаній на ринку праці та альтернативної імпортної продукції на ринку збуту;
  • зростання соціальної напруженості у країні.

Також, є ризики того, що не впоравшись, уряд може «запусти верстат», щоб надрукувати гроші, яких не вистачає та наразитися на ривок інфляції.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту