pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Перерахунок пенсії онлайн – як це зробити?

 На днях у Пенсійному фонді повідомили, як здійснити перерахунок пенсії, не покидаючи дім. 

• докладніше

Гроші під ногами: заробіток на каштанах

  Вулиці Києва встелені плодами кінського каштану. Та й не тільки Києва. Тож киянам та жителям інших міст, вирушаючи на прогулянку парками та скверами, можна ще й підзаробити.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Локдаун минулого року VS січневий карантин: найбільш затребувані


«Локдаун» по-українські, вже ризикує стати мемом, принаймні, вітчизняним. Та, нехай, всі ті негаразди, які ми бачимо під час його перебігу, залишаються лише гумористичною згадкою, виключаючи більш жахливі наслідки.

Експерти, які працюють на ринку праці України, відмітили суттєве збільшення числа робочих пропозицій, що з’явилися саме під час введеного урядом зимового локдауну. Роботодавці не просто шукали працівників для роботи «одразу» попри заборону, по де-яким вакансіям, було навіть збільшено рівень запропонованих заробітних плат.

Так, цього оку, в період дії заборони, яку передбачав, введений урядом України січневий «посилений локдаун», як й під час дії березневого локдауну в минулому році, найбільш популярною серед роботодавців України залишилася професія водія різних напрямків. На другому місці, розташувалися робітники у сферу продажів. Професіонали продавці з різних напрямків, також виявилися неабиякі популярні шукачі на ринку праці. За даними останніх досліджень, й водіям, й фахівцям з продажів, наразі пропонуються заробітні плати, які, в середньому, на одну тисячу гривень більше, аніж пропозиції зарплат, що існували до січневого локдауну.

Умовний «рейтинг найбільш затребуваних» роботодавцями професій та фахівців, зокрема, його «перша десятка», розподілився наступним чином 9зарплатні пропозиції вказано у середній показниках):

  • водії різних категорій – 1 9000 гривень на місяць;
  • продавці (опт та роздріб) – 9 500 гривень на місяць;
  • різнопрофільні вантажники – 10 250 гривень на місяць;
  • співробітники служб кур'єрської доставки – 13 500 гривень на місяць;
  • кухари різних категорій – 10 250 гривень на місяць;
  • охоронці з різним допуском – 10 500 гривень на місяць;
  • слюсарі – 15 000 гривень на місяць;
  • швачки – 11 000 гривень на місяць;
  • прибиральники – 6 000 гривень на місяць;
  • різноробочі (всі сфери) – 11 000 гривень на місяць.

Стосовно напрямків діяльності, ще незадовго (за один місяць) до введення посиленого карантину в країні, найбільше пропозицій, роботодавці розмістили в сферах торгівлі та транспортному напрямку. Загалом, було опубліковане більш ніж 2 800 та 1 900 вакансій, відповідно.

Крім того, вітчизняні роботодавці, доволі активно пропонували роботу та підробіток, як студентам, так й тим шукачам, хто лише розпочинає кар'єру та немає певного досвіду. Таких вакансій, нарахували близько 1 000 пропозицій. Не менш часто, роботодавці шукали працівників й до сфери барного та ресторанному бізнесів, а також у сфери надання побутового сервісу.

Слід зазначити, що під час зимового локдауну, у порівнянні з локдауном навесні минулого року, роботодавці частіше на 60% шукали кур'єрів, одночасно збільшив й зарплатні пропозиції на 2 500 гривень.

Також, під час «минулорічного локдауну» було менше пропозицій роботи для студентів та працівників сервісу. А, різні фахівці на виробництві та будівництві, навпаки, лише минулого року потрапили до п'ятірки «найпопулярніших професій», які шукали роботодавці.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту