pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Не хаміть працівникам готелів – і ось чому

 Якщо ви працювали чи продовжуєте працювати в сфері готельного бізнесу, нижчевикладена інформація вам, безперечно, відома. Якщо ж ні, прислухайтеся до наших порад, а саме – не хаміть працівникам готелів… бо у відповідь отримаєте непомітну для вашого ока помсту.

• докладніше

Вчимось концентруватися на роботі в умовах війни

 Очільники нашої держави уже неодноразово заявляли про те, що бізнес в умовах війни повинен працювати. Зокрема 23 березня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник звернувся до киян з проханням відновлювати роботу малого, середнього та великого бізнесу. Це потрібно і для нашої економіки, і для ефективної обороноздатності столиці від загарбників. І не тільки столиці, а й держави в цілому. Але що робити тим людям, тобто бізнесменам та їхнім підлеглим, яким важко концентруватися на роботі в умовах війни? 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Бюджетні зарплати в Україні зростають


Новий законопроект прийнято, й мінімальна заробітна платня в Україні має зрости вже в цьому році. Також, таке збільшення розпочало низку інших коригувань заробітних плат українців, зокрема для працівників бюджетної сфери.

26 серпня Кабінет міністрів України підвищив посадові оклади (самі тарифні ставки) для працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери у зв'язку з підвищенням на законодавчому рівні розміру мінімальної зарплати з 4 723 гривень до 5 000 гривень. Нові тарифні ставки набирають законної сили також, з 1 вересня поточного року.

Таким чином, рішенням Кабінету міністрів встановлюється посадовий оклад працівника 1-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (ЄТС) у розмірі 2 225 гривень, що у співвідношенні із розміром нової мінімальної заробітної платні становитиме 44,5%, а також – «розмірів посадових окладів за всіма розрядами ЄТС, розрахованих виходячи з нового розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду». Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку України.

На думку представників міністерства, таке рішення уряду дозволить не допустити росту збільшення розриву, що існує між ставкою 1-го тарифного розряду та новим розміром мінімальної заробітної плати, яка з 1 вересня складе 5 000 гривень.

Кабінет міністрів, крім того, також доручив всім керівникам бюджетних установ та закладів й організацій окремих галузей бюджетної сфери забезпечити «диференціацію заробітної плати за рахунок встановлення доплат, надбавок, премій в залежності від складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника і результатів його праці».

Представники Міністерства зазначають, що розміри посадових окладів працівників-бюджетників визначаються на основі посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду, розмір якого на сьогодні становить 2 102 гривень. Якщо рахувати тарифи у співвідношенні до мінімалки (2 102 гривень/4 723 гривень) це - ті самі 44,5%.

25 серпня на Верховна Рада України на своєму позачерговому засіданні ухвалила законопроект №3963, згідно з яким, українцям було збільшено мінімальну заробітну платню з 4 723 гривень до 5 000 гривень, з першого вересня поточного року. В уряді анонсують й подальші збільшення цього показнику. Так, влітку 2021 року планується ще два підвищення мінімальної заробітної платні: до 6 000 гривень, а потім - до 6 500 гривень.

 

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту