За даними досліджень групи вчених та фінансиста й письменника, психолога Томаса Корлі в кожної людини є певні «звички та погляди», які можуть обумовлювати суттєве програмування психіки «на бідність», призводячи до постійних фіаско у фінансових справах.
На думку дослідників, саме таких звичок та поглядів треба уникати та боротися з їхніми проявами, щоб мати успіх впевненість та впорядкованість фінансового боку життя людини.
Самопояснення «необхідності зайняття» нелюбимою роботою
Думки на кшталт «стабільність роботи головніша за її низьку оплату та відсутність задоволення від виконаного» - ведуть лише у прірву певного ступеню «бідності». Насправді, людина має, робити не те, що потрібно «комусь», а те, що викликає в неї справжнє та найбільше задоволення. Лише такий шлях призведе до успіху.
Патологічне небажання змін
Люди, які не змогли побороти в собі такий психічний стан та залишилися із «психологією бідності», ніколи не ризикнуть роботою заради спроби відкрити щось власне, зайнятися улюбленою справою, почати навчатися у «зрілому віці», не змінять місце мешкання, ні ризикнуть та таке інше. Справжні шанси отримати багатство та появу хороших надійних перспектив, отримують лише ті люди, які є діяльними, активними та не бояться ризикувати або починати все спочатку, у разі поразки.
Залежність від розважального телебачення та нехтування читанням
Не меш аніж півгодини на те, щоб почитати щось корисне, витрачають успішні відомі люди. й це їх мінімум. Рівно стільки часу, а саме 30 хвилин, такі люди, дозволяють собі витрачати у якості «максимуму», для поглядання ТБ-шоу та розважального контенту.
Свідоме укриття у «зоні комфорту»
Пасивний здобуток – це гарантія впевненості у житті. Натомість, пасивна людина – гарантія потрапляння до тої чи іншої «стадії бідності». Лише один крок, який людина буде робити щодня за межі «зони комфорту», буде розширяти мури цієї «гробниці». Інакше, «зона комфорту» поступово стискається, «висихаючи» разом із життям її добровільного в’язня.
Звичка не контролювати власні здобутки та витрати
Псевдо романтичне життя «одним днем» - прояви «бідняцького мислення». А у сучасному світі, відсутність хоча б якого-небудь «фінансового буфера» на випадок непередбачених витрат – просто небезпечна та необачна справа.
Можливо, навчившись контролювати ці «негативи» в своєму житті, людина й не стане «фінансовим магнатом», але точно отримає шанс на більш комфортне, більш спокійне, по-справжньому стабільне, гідне життя.
|