pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Таке бажане підвищення

 Чому ми прагнемо підвищеня? Дехто з підвищених осіб, навіть не здогадувався про таку можливість, а дехто - мріяв, щоб це сталося, вже давно

• докладніше

Причини, чому варто опановувати ІТ-спеціальність

  Пропонуємо в цій статті з’ясувати, чому вам варто віддати свою дитину на одну із ІТ-спеціальностей.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Якщо збільшення МЗП, то лише радикальне


Чимало аналітиків та експертів з ринку труда України вважають обов’язковим, навіть, не поступове збільшення показників мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

Саме такі кроки мають привести до збільшення пенсій та мінімальних заробітних плат, що, нехай й не відразу, але має покращити життя найбільш незахищених прошарків українського суспільства. Серед яких, пенсіонери – один з самих незахищених.

Згідно з даними досліджень та соціологічних опитувань, сьогодні в Україні 8 з 10 пенсіонерів знаходяться за межею бідності. За різними оцінками, приблизно від 25% до 45% усіх українських громадян не мають змоги спокійно забезпечувати свої базові потреби. На думку вчених та експертів, лише тільки радикальні зміни у процесі підвищення мінімальної зарплатні, які призведуть до її кардинального, можливо, одно миттєвого  росту, здатні врятувати ситуацію, яка склалася та швидко погіршується.

Більш того, низка експертів вважає, що такі оцінки ситуації в вітчизняній економіці, ще можна назвати оптимістичними. За більш суворими підрахунками у поточному 2020 році, рівень бідності в Україні досягне показника у 45%. Це, практично означає, що умовний «кожен другий» українець не матиме змоги заробляти кошти на найнеобхідніше.

Те, що зараз твориться, розпочалося ще до введення карантинних обмежень, на які прийнято сьогодні, «вішати усіх собак». Так, якщо у першому кварталі минулого 2019 го було 38,1% бідних, то в першому кварталі поточного 2020 го це вже показник у 43,8%. Й про такий стан речей свідчать дані, отримані Інститутом демографії та соціальних досліджень.

Пенсії, що значно нижче розміру прожиткового мінімуму отримують близько 80% українців. До того ж, й так суттєва проблема бідності, значно  посилилася в умовах пандемії COVID-19 та введенням різних обмежень, що вдарило по усім сферам світового та, зокрема вітчизняного бізнесу. Сьогодні, серед таких наслідків зростання рівня бідності та показників рівня безробіття, відсутність належного соціального забезпечення для осіб з інвалідністю та тих, хто малозабезпечений, громадян, яких треба утримувати та пенсіонерів.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту