pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Бажання звільнення - це ще не саме звільнення

 З цим не потрібно поспішати, але й зволікати від цього довго не можна

• докладніше

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?

  Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Гроші, що майже "під ногами"


 Рано чи пізно, але перед кожним з нас, все таки постає питання того, як швидко заробити гроші. Іноді: тут та зараз.

Звичайно, якщо мова йде про цілком законні способи заробітку, ефективно вирішити таке питання, буває не так вже й просто.

Цікаво, але сьогодні, за підрахунками дослідників, кожна людина має у 146 разів більше можливостей заробляти, аніж представники соціуму, що мешкали на початку минулого століття. Відкидаючи різні нюанси особистості та інші «тонкі» аспекти життєвих ситуацій, просто зараз можна легко знайти принаймні декілька способів підвищення власного доходу.

Підробітки в інтернеті

Не враховуючи скромний розмір винагородження, що здебільш пропонує така робота, певні види заробітку в інтернеті, можуть приємно здивувати можливостями заробітків.

Навіть, така посада, як контент-менеджер може приносити чималий здобуток. Якщо ви наполегливо шукали та знайшли «того самого» роботодавця або розумієтеся на пошуках контенту та здатні дивувати й бути затребуваним профі.

Різні варіанти «прокату»

Починаючи від «весільної сукні» та закінчуючи дорогими статусними авто, наборами аксесуарів та нерухомістю – все це сьогодні легко здається в прокат, оренду, на тимчасове користування.

Тож, якщо маєте, щось, що може зацікавити інших – давайте оголошення й ваш клієнт обов’язково знайдеться. Ви будете здивовані, якщо уважно подивитеся в інтернеті, що часом необхідно людям взяти в оренду чи прокат.

Підробітки в реалі

Сьогодні, чимало компаній намагаються працювати із наймами аутсорсингових працівників, тож знайти додаткове зайняття, за яке платять – цілком можливо.

Кур’єри, таксисти, аніматори, актори масовки (але не на політичних мітингах), няні та навіть «співрозмовники» - інтернет пропонує часом, просто безліч нових коротко часових робіт, які треба уважно відшукати.

Хендмейд, копірайтінг, репетиторство або ведення блогу, також, цілком сучасний спосіб підзаробити чи навіть, почати заробляти «по-справжньому».

Віно кажуть, що кожен товар має свого «купця» й часто, те, що ви вважаєте «дрібницею» та «просто вмінням», хтось завзято шукає у надрах інтернету.

У будь-якій справі, що зацікавила, можна розібратися та спробувати власні сили.

Хто знає, можливо ви й самі не в курсі того, на що здатні?

 

    

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту