pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пять привычек, которые уберегут вас от усталости

 Усталость – вполне объяснимое чувство, которое наступает после продуктивной работы, рабочего дня, психологического или эмоционального перенапряжения. Способы борьбы с усталостью достаточно простые – отдых, эмоциональная разрядка, поддержка режима дня. Наличие многих положительных привычек может не только благоприятно повлиять на состояние организма, но и помочь избавиться от усталости.

• докладніше

Витрати та результати фінансової допомоги на карантині

 Наприклад, станом на 31 грудня на такі програми було направлено 3,43 мільярдів гривень

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ринок праці у складні часи: зменшення зарплат та звільнення


Обмежувальні заходи проти поширення пандемії коронавірусу очікувано призвели до змін на ринку праці України.

Так, незважаючи на те, що Кабінет міністрів заборонив звільняти державних службовців, а також відправляти інших працівників у відпустку без збереження зарплати за відсутності їх згоди, багато хто з роботодавців просто ставлять перед фактом найманий персонал, отримуючи від нього. Цю саму «згоду» та залишаючи людей у самоізоляції без збереження доходу.

За оцінкою контролюючих служб до таких способів «заощадження» витрат вдається значна частина вітчизняних роботодавців.

Також, існуюча криза поглиблює проблеми, які були характерні для ринку праці України раніше. Проблема масового скорочення працівників, що почалася ще рік тому, за оцінкою Держслужби зайнятості суттєво набирає обертів. За друге півріччя минулого року роботодавці мали плани звільнення близько 126 000 співробітників, й це було на третину більше, ніж у той самий період 2018 року. На початку 2020 року роботодавці повідомили про заплановане звільнення 67 000 службовців й це ще не кінець історії.

Поки ТОП-менеджмент світових компаній відмовляється від заробітків та зарплат, бо має власні заощадження, на користь збереження зарплат робітників, в Україні , згідно з даними, що надає Європейська бізнес асоціації, рішення про суттєві скорочення своїх штатів робітників, вже прийняли 14% підприємців. Ще 17% роботодавців, які працюють на економічному просторі країни, подібне рішення мають у найближчих планах, 23% - вже зменшили або планують зменшити зарплату співробітникам, а 6% - взагалі закрити бізнес. Лише 23% опитаних роботодавців намагаються зберегти штати працівників та не передбачають ніяких змін у своїй діяльності. Слід зазначити, що більшість з цих даних було зібрано ще до прийняття рішення КМУ про продовження карантину.

Потреба в додатковому доході суттєво підвищує число претендентів серед шукачів на ринку праці. При цьому попит і пропозиція на ринку не відповідають одне одному. Так, роботодавці більш зацікавлені в пошуках обслуговуючого персоналу з низькою кваліфікацією, бо таким працівникам можна менше платити, або шукають представників спеціалізованих професій "під карантин", наприклад корпоративних вірусологів, що мають забезпечити безпеку керівництва й бізнеса у цілому. У той самий час, серед тих, хто шукає роботу суттєво збільшується кількість висококваліфікованих професіоналів та спеціалістів з інших, не маючих відношення до медицини професіональних сфер.

Що з цього вийде, зможемо побачити трохи пізніше. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту