pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

МВС України перевірить своїх співробытників

 Анкета має з десяток питань, відповіді на які повинні відобразити що відбувається «за кулісами» органів, виявивши можливі випадки недоброчинної роботи, корупції або інших злочинів з боку правоохоронців.

 

• докладніше

Вакансія наглядач маяка

 Вакансія дійсна до квітня поточного року. Саме у цей період, чинні наглядачі маяка готові передати ключи від нього своїм наслідувачам. Усім зацікавленим щодо цієї вакансії треба писати на офіційну сторінку маяка, що є у соцмережі Фейсбук

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Нове нарахування відпусток в Україні: змінено порядок розрахунку середньої зарплати


Й, знову зміни. Й, знову у сфері трудового законодавства України. З метою вдосконалення та спрощення норм обчислення та нарахування заробітних плат, в уряді країни прийняли рішення щодо порядку застосування норм таких процедур.

Так, Кабінет міністрів України запропонував та запровадив певні зміни до порядку обчислення сум середньої заробітної плати громадян, які працюють за наймам. Як повідомили представники Кабінету міністрів, нові принципи впроваджені задля досягнення мета «привести норми таких обчислень в Україні до відповідності сучасним економічним умовам, посприяти скорішому усуненню дискримінаційних аспектів у підході до нарахування оплаті праці, тощо». Також, за словами авторів, таке оновлення має суттєво спростити саму процедуру обчислення сум заробітних плат. таке своє рішення, уряд країни ухвалив на спеціальному засіданні, яке відбулося 9 грудня, чим остаточно затвердив ці зміни до попередньої Постанови Кабінету міністрів від 8 лютого 1995 року.

Щодо самих змін, то згідно нового документу, наразі новий порядок обчислення має передбачати врахування наступних оновлень процедури:

  • відтепер новий порядок розрахунку середньої заробітної платні в Україні буде поширений й на процедури надання будь-яких видів відпусток працівникам, які передбачені існуючим законодавством (крім відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами);
  • також, дія нової формули обчислення й нарахування заробітної платні буде стосуватися не лише українських підприємств, установ та організацій незалежно від того, яку форму власності вони мають, а також пошириться й на фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб підприємців, які для ведення бізнесу, використовують працю найманих працівників;
  • зміни передбачають й суттєво оновлений (доповнений) список необхідних виплат, які не мають бути врахованими у процесі обчислення та розрахунків середньої заробітної платні українців.

Крім того, в Україні запрацює постанова, згідно з якою, вітчизняні банки та фінансові установи, які працюють на території держави, відтепер мають розкривати дані про заробітні платні та нараховані премії власних працівників з ланки топ-менеджменту.

Сьогодні в країні, середня номінальна заробітна платня штатного працівника різних підприємств, установ та організацій трохи збільшена у порівняні з минулим роком. Так заробітки українців від такого типу найманої праці, з жовтня поточного 2020 року зросли на 176 гривень, якщо порівнювати із заробітними платнями, які начислялися їм, ще у вереснем  цього самого року. Заробітні плати збільшилися з 11 998 гривень до 12 174 гривень, що у порівнянні з тим самим періодом минулого 2019 року (коли середня заробітна платня в Україні становила 10 727 гривень) демонструє збільшення заробітків на 1 447 гривень.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту