pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Увольнение хуже развода

Оказывается, потеря работы наносит человеку такую серьезную травму, с которой не может сравниться даже развод или смерть близкого человека. К такому выводу пришли ученые-экономисты в ходе многолетнего исследования.

• докладніше

"Коронавірусні" наслідки для економіки: тримаймося разом

 Сумні звістки з усіх країн вже сьогодні демонструють те, наскільки змінився звичний нам світ.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Лише два тижні, щоб оформити пенсію "по старому"


Епопея впровадження пенсійної реформи на ринок праці та у соціум України триває. Поки Верховна Рада розглядатиме законопроект, який було розроблено Кабінетом міністрів, та який передбачає старт накопичувальної пенсійної системи, замість звичної старої, українцям залишився час до кінця поточного року, щоб «встигнути» оформити пенсії, незважаючи на наявність в них необхідного трудового стажу. Звичайно, «встигнути» можуть лише ті громадяни, які досягли обумовленого начисленням пенсії, віку.

Так, дійсно, у наступному 2021 році, який вже не за горами, має закінчитися дія Постанови Кабміну від 27 грудня 2017 року, яка обумовлює можливість призначення соціальної пенсії людям з недостатнім трудовим стажем. Рішення було прийняте, ще три роки тому, під час старту пенсійної реформи, із урахуванням певного часу, який мав допомогти тому, щоб перехід до нових правил начислення пенсій був більш м’яким.

Наскільки такі дії «пом’якшили» реальність більшості пенсіонерів та людей у віці перед пенсією, складно сказати, але нові правила вже поруч й вони мають зробити процес накопичення пенсій людьми, який суттєво відрізнятиметься від того, до якого ми вже звикли.

На сьогодні, для того щоб отримати «класичну» пенсію при досяганні 60 річного віку, українцям необхідно мати за плечима 27 років офіційного трудового стажу. За умов, що людина у віці 60 років, має від 17 років стажу або більше (включно до 27 років), їй необхідно ще «доробити» стаж - попрацювати до 63-річного віку. Коли на цей вік припадає від 15 до 17 років трудової вислуги, то працювати доведеться до 65 років.

По досягненню віку у 60 років, громадяни України можуть оформити соціальні виплати, й у випадках, коли їх стаж роботи (офіційний) складає, навіть, менше, ніж 15 років стажу. Оформивши такі виплати від держави, людина буде отримувати їх щомісяця до досягнення віку, з якого вона має право на начислення звичайної пенсійної виплати.

Проте, такий перебіг обставин закінчується та сама практика з начислення соціальних виплат триватиме тільки до 31 грудня цього року, згідно Постанови від 2017 року. Тож, в тих, хто може та бажає оформити такі виплати, залишається обміль часу – до Нового року.

Крім таких новин, слід пам’ятати й те, що з 2021 року стаж, який необхідний для повноцінного виходу людини на пенсію, збільшиться на рік та складатиме 28 років. Так само, як й сьогодні, його можна буде «докупити», сплатив офіційний податок, однак, розмір останнього має збільшитися у порівнянні з теперішнім, оскільки зростає й сам період робочого стажу, необхідний для отримання повноцінної пенсії.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту