pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Сам себе режиссер
Когда график работы — гибкий

На работе «от звонка до звонка», с 9.00 до 18.00. Знакомо? Незыблемо, но надежно? А вот с позиции наиболее прогрессивных взглядов на экономику считается более рациональным предоставление возможности сотрудникам самостоятельно организовывать день, в том числе регулировать часы работы и отдыха. Насколько это убеждение «далеко от народа» и, главное, соответствует действительности — в сегодняшней публикации.

• докладніше

Потрібна робота? Звернись до кар'єрного радника!

 Зараз, кожен з таких фахівців пройшов спеціальний курс тренінгів й готовий допомагати усім, хто цього потребує

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

ДСЗ відзвітувала за поточний період роботи


На тлі швидкого поширення пандемії COVID-19 український уряд намагається вирішити проблему безробітних співвітчизників.

Серед більшості шукачів та експертів, на вітчизняному ринку праці існує думка про те, що більшість пропонованих вакансій складає робота по різних робочих спеціальностях та пропозиції, які не передбачають взагалі ніякої кваліфікації. Проте, представники Державної служби зайнятості запевняють, що наразі, українські роботодавці потребують не лише робітників на таку роботу.

У відомстві, також зазначили, що у період з січня по жовтень поточного 2020 року, завдяки роботі Державної служби зайнятості (ДСЗ) її послугами змогли скористатися 1 980 000 українських громадян, при цьому, з яких понад 1 000 000 були зареєстрованими у якості тимчасово безробітних, а 942 300 українців отримували фінансову допомогу по безробіттю.

Також, представники Державної служби зайнятості розповіли, що за допомогою «біржи», в Україні змогли працевлаштуватися 540 000 громадян нашої країни, з яких 337 500, вже кілька місяців залишалися у статусі тимчасово безробітних, а 202 000 – лише звернулися до установи та не встигли отримати статусу безробітного, оскільки були «по гарячих слідах» працевлаштовані за допомогою співробітників Служби.

Із допомогою з отримання нової професійної кваліфікації – трохи інша ситуація. За звітній період, навчання задля отримання професії, до якого направляє українців Державна служба зайнятості, встигли пройти лише 88 700 безробітних громадян. Серед тих тимчасово безробітних, хто пройшов повну професійну підготовку за направленням Служби - 47 000 навчалися у центрах професійної технічної освіти, які належать ДСЗ. Такі данні становлять лише 68% від показників проходження профнавчання безробітними українцями минулого 2019 року.

Проте, винуватити у зменшенні показників допомоги українцям у пошуках роботи, можна лише пандемію коронавірусу, яка стала причиною закриття навчальних установ на карантин, починаючи з березня поточного року. Навчальний процес було повністю зупинлено, а з ослабленням карантину навчання, відновилося у дистанційному форматі, й лише у напрямках, де це необхідно, воно існувало у звичайному форматі,

За період у 10 місяців, в базі вакансій Служби з'явилося 754 000 нових пропозицій працевлаштування, які розмістили 158 500 роботодавців України.

Серед «затребуваних», можна назвати представників наступних професій:

  • кваліфікованих робітників із власним інструментом;
  • працівників з обслуговування та експлуатації обладнання;
  • працівників у напрямок торгівлі та надання послуг населенню.

На умовному «другому місці» розмістилися вчителі, лікарі, фармацевти, вихователі, інженери, економісти, майстри виробничого навчання, медичні сестри, зокрема. Представників цих спеціальностей, роботодавці, теж шукали доволі активно.

На сьогоднішній день, на "біржі праці" зареєстровані 396 500 безробітних українців,. Фінансову допомогу від держави, отримують 337 000. Середній розмір виплат, наприкінці жовтня поточного року склав 3 700 гривень.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту