pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Собеседование: вопросы со скрытым смыслом

 Сегодня мы предлагаем вам не только узнать, что это за вопросы, но и разобрать, какой срытый смысл они в себе содержат. Это поможет вам не только на слух выделять вопросы подобного рода, но и машинально подбирать нужные работодателю ответы и вам.

• докладніше

В Украине утвердили список праздников на 2019 год

 Согласно с Кодексом законов о труде, установлены такие праздничные дни

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ранкові секрети швидкого підйому


 Вчасно прокидатися вранці, залишаючись при цьому у гарному та «бойовому» настрої, майже нездійснене завдання для багатьох сучасних людей.

Й справа не лише у певних психотипах на кшталт «жайворонків» чи «сов». Сучасний темп життя, втома на роботі та намагання «встигати жити» в часи після праці, обумовлюють виснаженість людини, як фізично, так й психічно. Тому, ненавісний підйом з ліжка перетворюється на справжню муку та часто «руйнує» людині весь день.

Неймовірно, але навчитися легко прокидатися, «включаючи режим позитивної особи», не тільки цілком реально, але й доступно кожному середньостатистичному мешканцю сьогодення.

Jobs.ua пропонує декілька порад, які допоможуть встати вранці без мучення, швидко та бадьорим. Довірившись цим лайфхакам, людина зможе за короткий термін назавжди позбутися проблем із прокиданням та залишанням ліжка, що позитивно відобразиться й на її робочих та побутових результатах у житті.

Спочатку необхідно проаналізувати чи не є ранкова сонливість хронічним явищем, яке не зникає й по вихідним дням, коли людина має нагоду відіспатися. Така сонливість й млявість, як й постійна необґрунтована втома, є серйозними привидами звернутися до лікаря. Це допоможе виявити можливі хворобливі стани вчасно та розпочати професійне лікування. Якщо, все у цьому питанні виявляється «ок» - то справа лише у вас самих, й з цим треба поратися власноруч.

Запам’ятайте, що вживання кави щойно розліпивши очі – досить радикальний засіб, що позитивно спрацьовує в рідких та окремих випадках. Постійне «моментальне вживання» цього напою, «щойно прокинувся», у кращому випадку, швидко нівелює ефект від нього або спричинить проблеми із судинною системою людини та її шлунком та стравоходом.

Замінив ранкову каву склянкою води або соку (бажано не дуже кислого), який ви зможете випити одразу, бо з вечора приготуєте склянку біля свого ліжка – ви відчуєте справжній приплив сил, що допоможе швидше «прийти до тями» та виштовхнути тіло з ліжка. Головне випийте цій напій одразу, буквально, до того, як спробуєте вимкнути ваш будильник.

До речі, розташування будильнику, також дуже важливо. Тримаючи цю «пекельну машинку» трохи подалі від ліжка, людина просто змушена вставати та прямувати до нього, щоб вимкнути. Якщо такий шлях буде пролягати «скрізь склянку» з напоєм, вимикати будильник ви будете вже в свідомому стані, відчуваючи той невеликий приплив сил.

Сучасні пристрої, що мають будити людину, доволі «розумні» та пропонують усі можливі варіанти швидкого підйому для неї. Серед пропозицій на ринку, фахівці радять будильники з підсвіченням, що створюють відчуття торкання променів сонця на обличчі людини. Це суттєво допомагає прокидатися темними та похмурими зимовими або осінніми ранками. Як варіант, можна використовувати й аром терапію, але тут треба радитися з фахівцем, розуміючи як на різні запахи здатен відреагувати ваш організм, що ще не «вмикнено».

Щоб пробудження було швидким та бадьорим, відмовтеся від будь-якої кількості алкоголю та кави напередодні ввечері. Бажання розслабитися таким чином після роботи, краще відкласти на уїк-енд, якщо такий спосіб відпочинку є необхідним. Навіть невеликі порції кави чи алкоголю, серйозно перешкоджають швидкому засинанню та нормальному сну. Ну, а якщо вжити трохи більше, «щоб заснути» - ця кількість однозначно нагадає про себе з ранку.

Психологи радять, навіть, репетирувати прокидання. Як би дивно це не звучало, але спроби розіграти власний підйом з ліжка у темній кімнаті та разів десять протягом дня, здивують вас наступним ранком, демонструючи неочікуваний, навіть, вами результат.

Зарядка з ранку, контрастний душ та калорійний сніданок мають завершити процес вашого пробудження та налаштування на робочий день. Й. коли зможете протриматися у такому темпі підйому протягом двох тижнів, далі все рухатиметься набагато гармонійніше.

А, щоб результати були ще більш вражаючими та приємними, запам’ятайте це.

Вченими виявлено найбільш гармонійна музика, що ідеально допомагає прокидатися. Таких унікальних композицій, що підходять кожному, лише дві. Це тема від гурту «The Beach Boys» із назвою Good Vibrations та відома пісня Close to Me, створена поп-рок командою «The Cure».

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту