pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как эмоциональный интеллект влияет на Ваш карьерный рост?

Кто из нас, устраиваясь на работу, надеется не только на высокую зарплату, но и на уважительное отношение, взаимопонимание? Кто задумывается о карьерном росте?

• докладніше

"Ким бути?": актуальне національне питання України

Наразі, ситуація із безробіттям в Україні виглядає, прямо кажучи "так собі" 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

В Україні збільшили фінансування лікарняних виплат


Кількість людей, заражених коронавірусом COVID-19, на жаль зростає й це одразу впливає на економіку України. Так, уряд був змушений збільшити фінансові відрахування на лікарняні витрати.

За інформацією прес-служби Фонду соціального страхування України (ФССУ) , вже у липні відділення Фонду прийняли до оплати «заяви-розрахунки для допомоги з тимчасової втрати працездатності» на загальну суму 667 500 000 гривень. Лише у порівнянні із червнем ця сума виросла на 101 800 000 гривень, або на 18%, й це доволі суттєві показники збільшення.

За компенсацією втраченого заробітку, яка обґрунтована законом України, із відповідними листками непрацездатності до відділів Фонду звернулися 103 800 українців, які є застрахованими особами, та вже встигли провести на лікарняному більше двох тижнів.

Наплив заявників виявився неочікуваним та у Фонді соцстрахування нагадали, що згідно із законом, робочі органи фонду проводять фінансування страхувальників протягом 10 робочих днів після надходження заяви-розрахунку на виплату матеріального забезпечення.

Ще до того, Фонд соціального страхування (ФССУ) вже компенсував понад 10 000 000 застрахованим українцям, які контактували з зараженими коронавірусом особами з професійних причин та отримали листок непрацездатності окремо виділений «для ізоляції від COVID-19 з метою запобігти поширенню пандемії». Мова йдеться про гроші, що були виплачені як компенсація за втрату заробітку за час самоізоляції під медичним наглядом. Про це повідомляє прес-служба ФССУ.

Гарантована сума виплат, що мають надходити від фонду за час ізоляції становить 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу застрахованої особи, й 100% середнього доходу - для всіх медичних працівників.

Як відзначають представники Фонду соціального страхування України, таке фінансування з боку уряду необхідне, бо найкраща допомога людині, у разі її ізоляції, здійснюється як раз за рахунок фінансової допомоги, виділеної з фонду боротьби з COVID-19 відповідно до постанови Кабміну. Це допомагає робітнику, що ризикував життя з професійних обставин, протриматися протягом часу, потрібного на карантин.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту