pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Польша теряет популярность среди трудовых мигрантов из Украины

 По мнению Нацбанка, спад популярности трудовой миграции в Польшу связан с существенным замедлением роста экономики этой страны

• докладніше

Освітян попросили не брати «вимушені» відпустки

 Педагогів України застерігають від того, щоб не підписувати відпустки без збереження зарплатні. Така практика набула поширення в березні, коли навчальні заклади не могли працювати з усім відомих нам причин.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зростання зарплат викладачів у закладах професійної освіти 2021


Розмови щодо приділення особливої уваги такому сектору національної освіти, як професійна освіта, йшли вже давно, й нарешті уряд анонсував нові заробітні плати викладачів закладів професійної освіти, які вони мають отримувати вже у наступному 2021 році.

Збільшення виплат викладачам в закладах професійної освіти в наступному році пройде у два етапи й це вже закладено у річний бюджет. Звичайно, такі кроки спрямовані на підтримку робітників цих навчальних закладів та мають мотивувати молодь до навчання по цих спеціальностях.

Запланованим є те, що загалом, у 2021 ріці заробітні платні у цій сфері освіти повинні збільшитися майже на 30%. Про це офіційно повідомила прес-служба Міністерства освіти України, посилаючись на текст законопроекту про держбюджет на 2021 рік.

Згідно з цим документом, викладачі вищої категорії в зазначених вище навчальних закладах, які ще у січні поточного року мали однаковий посадовий оклад у розмірі 5 087 гривень, а у вересні – 5 385 гривень, вже у наступному 2021 році отримують наступні збільшення зарплат:

  • з січня 2021 року – зростання до 6 461 гривень на місяць;
  • з липня 2021 року – зростання до 7 001 гривні на місяць.

Посадовий оклад керівників вищезазначених професійних навчальних закладів на початку поточного року становив 6 306 гривень на місяць, у вересні – 6 675 гривень. У наступному 2021 році передбачене таке його збільшення:

  • з січня - зростання до 8 010 гривень на місяць;
  • з липня - зростання до 8 679 гривень на місяць.

Також, ще минулого тижня представники Міністерства освіти та науки України повідомляли, що існує збільшення посадових окладів працівників освіти за єдиною тарифною сіткою, яке розраховане з урахуванням проекту держбюджету-2021, та містить у тому числі:

  • надбавки за вислуги років - близько 20%, для молодих викладачів - 10%;
  • за престижність праці - 5-30% і т. п.

Питання «чесного розподілу» заробітних плат вже поставало на вітчизняному ринку праці й у фінансовому секторі. Правда, проблема тут виявилася гендерною.

Зарплатна дискримінація, про яку розповіли дослідники-соціологи, у сфері фінансів з’явилася не так вже й давно. Наразі, працівники - чоловіки в цій сфері отримують помітно більше, ніж їх колеги жінки. У деяких випадках, заробітна платня на тих самих посадах, відрізнялась навіть на 19 000 гривень на користь сильної статі, при тому, що в цілому, ні на одній з вищезазначених посад жінки не заробляли більше за чоловіків. Цікаво ще й те, що на ринку праці України, зазвичай, що жінок-фінансистів суттво більше, ніж чоловіків.

Останні данні кажуть про середні зарплати жінок - фінансисток у розмірах трохи більше за 17 000 гривень на місяць, у той час, коли за ту саму роботу чоловіки отримують до 36 800 гривень за той самий період.

Найбільший «розрив» спостерігається на керівних посадах фінансових директорів.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту