В умовах зростання популярності фрілансу й віддаленої роботи, росте й попит серед шукачів України в такому типу заробітків.
Незважаючи на те, що більшість вакансій у цій сфері, певним чином нової діяльності людини, вимагають наявність професійних та особливих знань й навичок, чимало й таких, робота в яких доступна кожному.
Робота на біржах-фрілансу
Такий тип інтернет-ресурсів, як біржі фрілансу - один з найпростіших та популярних способів підробітку. Треба виконувати ті завдання клієнтів, які ви можете виконати. Комусь стане у можливості написання текстів чи робота дизайнером, хтось може просувати сайти або братися за ремонт техніки, виконувати будь-яку роботу, яка відповідає його бажанням та професійним навичкам. Навіть, можна знайти роботу по перекладам інструкцій, роздачі листівок, вигулу собак та інші.
Гарні відгуки замовників про вашу роботу обумовлять й великий потік клієнтів. Для цього необхідно напрацювати рейтинг.
Продажі на «фотостоках»
Коли вмієте фотографувати, можна зареєструватися на спеціальних сайтах, щоб отримувати гроші за кожне завантаження викладених вами фотографій.
Не самий поганий спосіб пасивного заробітку.
Перепродаж речей
Популярний спосіб заробітку на сайтах оголошень - це перепродаж речей. Можна не запроваджувати повноцінний «рісейл-бізнес», а розпочати з продажу зайвих б/в речей, що є у вас та ваших знайомих.
Щоб попит на ваші товари був великим, треба проявити креатив та привернути увагу покупців саме до вашого товару. Тож, будьте готові до необхідності мати якісні фото товарів, яскравий та цікавий заголовок об’яв та сторінки у соціальних мережах, вичерпні опис речей та справедливу, реальну ціну.
Хендмейд вироби
Якщо вмієте створювати щось оригінальне власними руками, спробуйте продати ці творіння. Наразі, Хендмейд вироби у тренді та такими товарами часто користуються й у побуті, якщо вони зручні. Попит на авторські товари ручної роботи росте з кожним роком, й ті речі, що поєднують оригінальність, якість та мають справжню високу практичність швидко продаються за гідну ціну. Треба також відстежувати тренди й «тримати руку на пульсі» справ конкурентів, щоб мати можливість встановлювати конкурентоспроможні ,не зависокі ціни.
|